از کجا باید سیسمونی بخرم؟

از کجا باید سیسمونی بخرم؟

بازار تبریز: مادارن تبریزی می توانند با مراجعه به بازار تبریز راسته فروش لوازم سیسمونی را پیدا کرده و همه کالاهای مورد نیاز سیسمونی نوزاد را از همین جا تهیه کنند. برای خرید اجناس مختلف مورد نیاز نوزاد با قیمت مناسب می توانید به این مرکز مراجعه کنید. در نتیجه با خیالی راحت می توانید عروسک پولیشی را در لیست وسایل سیسمونی نوزاد تهیه کنید. پزشکان و روانشناسان کودک اعتقاد دارند هر چه اسباب بازی ساده باشد و ترجیحا بدون باتری و لوازم صدا دار باشد برای نوزاد مناسب است و بهترین اسباب بازی برای سیسمونی بچه را عروسک های نرم و لطیف مانند عروسک های پولیشی توصیه میکنند، به علت نرم و ناز بودن، حس خوب بغل کردن و استفاده از پارچه با کیفیت در ساخت عروسک پولیشی، روانشناسان کودک نیز توصیه به تهیه این نوع عروسک ها برای کودکان دختر و پسر نمودند بنابراین بهتر است در تهیه سیسمونی انواع مختلفی از عروسک های پولیشی مانند خرس عروسکی، خرگوش، گربه یا سگ تهیه کنید.

بنابراین با انتخاب درست سیسمونی اتاق خواب که شامل: تشک، بالشت، ملحفه، پتو، گهواره، تخت، صندلی عروسکی، بالشت شیردهی از نوع عروسک های پولیشی که برای مثال با طرح های عروسک خرسی، عروسک فیلی یا عروسک یونیکورن تهیه شود تا مادر برای شیردهی از آن استفاده کرده و در دوران رشد کودک برای نشستن کودک بسیار مناسب است. مسواک، شورت آموزشی کودک با جنس بسیار لطیف و بدون حساسیت. ست روتختی، کاور تشک، کاور پتو و روبالشی کار انتخاب و خرید شما را بسیار آسانتر میکند.

خیابان بهشتی: یکی از معروف ترین مراکز خرید سیسمونی در این بخش از کرج پاساژ کمالی است که خانم های باردار می توانند وسایل مورد نیاز برای سیسمونی نوزاد را در اینجا هم پیدا کنند. در طبقه های مختلف این مرکز می توانید برای نوزاد خود سیسمونی بخرید. خیابان المهدی: ساکنین کرج می توانند در این خیابان هم اجناسی با قیمت مناسب و تنوع زیاد را برای خرید سیسمونی نوزاد پیدا کنند. بارانی، کاپشن بهاره و پاییزه، کاپشن زمستانی با الیاف سبک و گرم، کلاه پشمی، کلاه نخی، کلاه آفتابی و سرهم هایی با جنس و طرح های مختلف برای فصل بهار را تابستان و زمستان تهیه کنید.

در این خیابان فروشگاه های دیگری هم برای خرید سیسمونی پیدا می شود. توصیه می کنیم به خیابان بنی هاشم، مجیدیه سر بزنید تا بتوانید یک جا خرید سیسمونی همدان کنید. بخش خرید سیسمونی در طبقه منفی یک پاساژ فردوسی قرار دارد. خیابان 17 شهریور:در این خیابان مشهد چندین پاساژ چند طبقه وجود دارد که در همه آنها اقلام ریز و درشت سیسمونی نوزاد دیده می شود. جهت تهیه پارچه برای سرویس خواب نوزاد می توانید به خیابان احسانی در این این محله سری بزنید. پس کمی هم برای خوشایند خودتان یک سرویس با طرح دلخواهتان انتخاب کنید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد سیسمونی کرمانشاه لطفا به بازدید از وب سایت ما.

نظر شما چیست ؟