اجازه دهید's کشف فرهنگ دبی

اجازه دهید's کشف فرهنگ دبی

[ad_1]

دبی خرید مدرن و بهشت و خانه به برخی از بهترین معماری سازه در جهان است. فرهنگ شهر شامل, پیر معماری اسلامی souks و جاذبه های است که اجازه می دهد تا شما را به نگاه به منطقه آن را به عنوان قبل از آن بستگی دارد.

پس از خرید تبدیل شده است محبوب ترین فعالیت در شهرستان ها شما باید بازدید souks به دریافت احساس از بازارهای قدیمی. السوق یک کلمه عربی است که به معنای واقعی کلمه به معنی بازار است. به طور سنتی souks شد مکان های که در آن یکی می تواند خرید و فروش محصولات استفاده روزانه است.

اگر شما می خواهید برای دریافت یک تجربه معمولی عربی, بازار, نظر بازدید کوچکتر و در عین حال سنتی souks واقع در نقاط مختلف شهر. از این souks شما می توانید انتخاب کنید بسیاری از موارد مانند لباس و ادویه جات ترشی جات خام و گوشت و دیگر اقلام مواد غذایی و طلا و جواهر. اگر شما به دنبال برای صنایع دستی سنتی و سوغات این souks بهترین جایگزین است. نکته از کارشناسان: مذاکره به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید به ناخن بهترین معاملات.

دوستداران هنر از سراسر جهان کتاب, دبی, پرواز به بازدید بصیر هنر اسلامی گالری. گالری شناخته شده است برای برگزاری نمایشگاه مجموعه ای از هنرهای اسلامی ایجاد شده در خاورمیانه است. در حالی که گرفتن نگاه نزدیک در این مجموعه شما خواهد آمد در سراسر ترکیه برنج نقوش ایرانی فرش و نگین دار لباس هندی. علاوه بر قدیمی و عتیقه قطعات شما نیز خواهد آمد در سراسر هنر معاصر کار می کند. هر آنچه که شما در پیدا کردن در گالری در فروش است بنابراین اگر دوست دارید یک آیتم شما می توانید آن را خرید.

موزه دبی باید جاذبه های بعدی را در لیست خود برای دیدار آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما را به دانستن بیشتر در مورد تاریخ و فرهنگ شهر. این ساختمان که در آن موزه واقع شده است شناخته شده است به عنوان آل Fahidi فورت یک ساختار تاریخی ساخته شده در حدود 200 سال پیش برای حفاظت از شهرستان از مهاجمان. در کنار غنی گذشته قلعه نیز شناخته شده برای برگزاری نمایشگاه تکامل از دبی. آیتم های نمایش داده شده در این موزه به تصویر کشیدن سفر این شهرستان در حال تبدیل شدن به یک کسب و کار بین المللی از یک منطقه قبیله ای. محبوب ترین فیلم ها نمایش داده می شود موارد قابل توجهی هستند مجموعه ای از سلاح های سازهای سنتی و آثار به نمایندگی از قرن ها رفته بود.

Bastakiya منطقه واقع شده است در کنار موزه دبی. منطقه شما اجازه می دهد تا نگاهی به در چگونه این شهرستان مانند نگاه قبل از آن آغاز شده و تمام ویژگی های مدرن و آسمان خراش ها. وجود دارد تعداد زیادی ساختمان های سنتی با حیاط مرکزی و یک برج باد. این منطقه ویژگی ها و مغازه ها و گالری های هنری, رستوران ها و کافه ها.

دبی یک شهر با مقدار زیادی برای دیدن از باستان تا مدرن قطعا وجود دارد چیزی برای هر کس.

[ad_2]

نظر شما چیست ؟