آخرین اخبار
کد مطلب: 169092
طرح اقات فراغت در 419 پايگاه در چهارمحال و بختياري اجرا مي شود
تاریخ انتشار : 1397/04/11
نمایش : 55
مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري گفت: طرح اواقات فراغت با هدف غني سازي اوقات فراغت و جذب جوانان به مسجد در 419 پايگاه در چهارمحال و بختياري برگزار مي شود.
به گزارش بام ايران خبر؛ جواد کارگران مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري پيش از ظهر امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه اظهار کرد: برگزاري کلاس هاي اوقات فراغت براي تقويت فرهنگ ديني براي جامعه به ويژه جوانان است که در غالب طرح آسماني ها در اين استان تعريف شده است.

وي با اشاره به اينکه  براي غني سازي اوقات فراغت دستگاه هاي متعددي دارند تلاش مي کنند  تصريح کرد: با نهاد هاي مختلف همکاري و  هماهنگي لازم را در اين خصوص داشته  و ايجاد وحدت رويه در بين کانون هاي متعدد در دستور کارمان قرار گيرد.

کارگران با اذعان بر اينکه جوانان را بايد جذب فعاليت فرهنگي و ديني کرد بيان داشت: از طريق کلاس ها و برنامه هاي متعدد به منظور احياء نقش محوري که همان مسجد است جذب فعاليت هاي فرهنگي  کرد.

وي با اذعان بر اينکه طرح اوقات فراغت کانون مساجد از 1 تا 19 تيرماه با حضور 15 هزارو 500 نفر و در 419 پايگاه است بيان داشت: طرح اوقات فراغت با حضور 1200 مربي جذب ، شناسايي و به کارگيري شده است.

کارگران از افتتاحيه دوره هاي اوقات فراغت خبر داد و افزود: از 16 تيرماه در حسينيه اعظم شهرکرد افتتاحيه طرح اوقات فراغت خواهد بود.

وي ادامه داد: برنامه هاي اقات فراغت با رويکرد موضوعات قرآني، فضاي مجازي، آموزش هاي فني و هنري، کتاب خواني در 160 کتاب خانه مربوط به کانون مساجد برگزار مي شود.

کارگران با اذعان بر اينکه براي دسترسي آسان مخاطبان تفاهم نامه اي را منعقد کرده ايم بيان داشت: تعدادي از ارکان ها از جمله آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، حوزه هنري، فني و حرفه اي و... همکاري لازم را در راستاي طرح اقات فراغت  با ما داشته باشند .

وي يادآور شد: ما تفاهم نامه را تنظيم کرده ايم تا بتوانيم از ظرفيت اين دستگاه ها استفاده کنيم.

کارگران در پايان خاطر نشان کرد: اختتاميه طرح اوقات فراغت در نيمه دوم شهريور ماه برگزار مي شود و به بهترين برگزار کننده اين طرح جوايزي اهدا خواهد شد.

انتهاي پيام /530ب

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن