آخرین اخبار
کد مطلب: 169080
استاندار چهارمحال و بختياري:
مطالبات اقتصادي با تسهيل در امر توليد محقق مي شود
تاریخ انتشار : 1397/04/07 09:50:42
نمایش : 57
استاندار چهارمحال و بختياري گفت :تسهيل در امر توليد و تسريع در اجراي طرح هاي کشاورزي، مي تواند مطالبات اقتصادي مردم را محقق کند.
به گزارش بام ايران خبر ،عليرضا اورنگي رييس سازمان امور اراضي کشور با اقبال عباسي استاندار چهارمحال و بختياري ديدار و گفتگو کرد.

استاندار چهارمحال و بختياري در اين نشست با تاکيد بر تسهيل و تسريع در واگذاري طرح هاي کشاورزي اظهار کرد: مشکلاتي در حوزه سرمايه گذاري در بخش کشاورزي وجود دارد که اگر در اين حوزه سخت گيري هاي موجود در واگذاري ها تعديل شود، بسياري از مشکلات برطرف مي شود.

اقبال عباسي، کاغذ بازي هاي اداري را از موانع جدي جذب سرمايه گذار در استان برشمرد و ادامه داد: برنامه موثري براي جذب سرمايه گذار در مناطق کمتربرخوردار وجود ندارد و اين امر مي طلبد تا امتيازاتي براي سرمايه گذاران در نظر گرفته شود.

وي تصريح کرد: فرآيند واگذاري زمين به سرمايه گذاران در مناطق مختلف کشور يکسان است و اين در حالي است که بايد براي مناطق کمتربرخودار تسهيلات بيشتري در نظر گرفته شود.

 افتتاح 40 طرح کشاورزي، بهره برداري از ساختمان امور اراضي به مساحت يک هزار مترمربع، آغاز طرح اجراي 18 هزار هکتار عمليات يکپارچه سازي و اهداي نخستين اسناد ثبتي کاداستر اراضي کشاورزي استان از ديگر برنامه هاي سفر معاون وزير جهادکشاورزي به چهارمحال و بختياري است.
 
انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن