آخرین اخبار
کد مطلب: 169072
از هرگونه تنش و پرهيز در برخورد با زندانيان جلوگيري شود
تاریخ انتشار : 1397/04/02 11:40:48
نمایش : 89
مدير کل زندانهاي استان چهارمحال و بختياري گفت: بايد از ايجاد هرگونه تنش و پرهيز از اقدام سليقه اي در برخورد با زندانيان توسط مراقبين و پرسنل يگان حفاظت اساساً پيشگيري و جلوگيري نمود.
به گزارش بام ايران خبر؛ حميدرضا حيدري مدير کل زندانهاي استان چهارمحال و بختياري در جلسه کميته امنيتي ستاد کاهش آسيب رفتارهاي پرخطر زندان هاي استان بر سرکشي هاي شبانه از تمامي زندان هاي استان به طور مستمر و غيرمترقبه تأکيد نمود.

وي ضمن تأکيد بر ثمربخش بودن بازديدها و سرکشي مسئولين از زندان ها گفت: بايد سرکشي هاي شبانه به صورت غيرمترقبه و مستمر از تمامي زندان هاي استان توسط مسئولين ستادي و مسئولين زندان ها انجام گرفته و نتايج و گزارشات بازديدها به طور کارشناسي مورد بررسي قرار گرفته و در جلسات کميته هاي تخصصي مورد ارزيابي قرار گيرند.

حيدري  بر حفظ نظم، دقت، آمادگي، هوشياري، تدبير و عکس العمل مناسب هنگام مواجهه با بحران تأکيد کرد و گفت: بايد از ايجاد هرگونه تنش و پرهيز از اقدام سليقه اي در برخورد با زندانيان توسط مراقبين و پرسنل يگان حفاظت اساساً پيشگيري و جلوگيري نمود.
مديرکل زندان هاي استان بر لزوم توسعه نظارت و بازرسي در مبادي ورودي زندان‌ ها به عنوان عاملي موثر در پيشگيري از وقوع تخلفات تاکيد کرد و افزود: برقراري نظم و امنيت در زندان ها تاثير مستقيم و مهمي بر تحقق اهداف اصلاحي و تربيتي زندانيان دارد.
گفتني است سرهنگ نجف سلطانپور فرمانده يگان حفاظت زندان هاي استان در ابتداي اين نشست گزارشي از فعاليت هاي و برنامه هاي اجرايي حوزه مرتبط را تشريح نمود.
 
انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن