آخرین اخبار
کد مطلب: 169052
استاندار چهارمحال وبختياري گفت:
رسالت واقعي کميته امداد امام خميني(ره) خدمت به محرومين جامعه است
تاریخ انتشار : 1397/03/22 08:45:25
نمایش : 74
محفل انس با ايتام و سفره هاي آسماني با حضور استاندار و مددجويان کميته امداد امام خميني(ره) در استانداري چهارمحال و بختياري برگزار شد.
به گزارش بام ايران خبر ،اقبال عباسي استاندار چهارمحال و بختياري  در مراسم ضيافت افطار با ايتام تحت پوشش کميته امداد امام خميني (ره) اظهار کرد: کميته امداد از نخستين نهادهايي است که پس از پيروزي انقلاب با هدف حمايت از اقشار نيازمند و آسيب‌پذير به فرمان امام راحل(ره) تشکيل شد.

وي افزود: کمک به نيازمندان و فقرا از دغدغه‌ها و تاکيدات بنيانگذار کبير انقلاب قبل از پيروزي انقلاب اسلامي بود به همين جهت با پيروزي انقلاب دستور به تاسيس اين نهاد براي ياري رساني به نيازمندان دادند.

استاندار چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه کاري که اين نهاد مقدس انجام مي‌دهد مصداق بارز يک حرکت توام با همت بلند است که بيش از همه از برنامه‌ريزي دقيق و حساب شده آن نشات مي‌گيرد افزود: خدمت در نهاد مقدس کميته امداد با بسياري از دستگاه‌هاي اداري ديگر تفاوت دارد ،در اين نهاد فعاليت‌ها با شور، عشق و انگيزه خدمت به مستضعفان و محرومان جامعه همراه است که اين خود در نزد خداوند متعال داراي اجري معنوي بزرگي است.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن