آخرین اخبار
کد مطلب: 169046
اجراي طرح «حاميان بهشتي» در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/03/21 09:10:43
نمایش : 81
قائم‌مقام کميته امداد استان چهارمحال و بختياري گفت: طرح حاميان بهشتي با شعار «هر شهيد يک حامي» به‌منظور حمايت مادي و معنوي خانواده‌هاي شهدا به نيابت از شهيد خود راه‌اندازي شده است.
نجفعلي حيدري قائم‌مقام کميته امداد استان چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر ؛  با اعلام اينکه از ابتداي ماه رمضان در سال جاري بيش از هزار و ۳۹۰ حامي با اکرام ايتام و محسنين استان اعلام همکاري کرده‌اند، گفت: به‌منظور استفاده از ظرفيت و قابليت‌هاي سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان و توانمندسازي خانواده‌هاي نيازمند تفاهم‌نامه همکاري کميته امداد استان و اين سازمان منعقد شد.

حيدري در ادامه افزود: جامعه هدف اين طرح خانواده‌هاي معظم شهدا، کارکنان سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران هستند و به مددجويان و فرزندان يتيم کميته امداد استان در کنار مشارکت اقتصادي در طرح‌ها خدمات معنوي و فرهنگي نيز ارائه خواهند داد.

وي با اعلام اينکه ۲۰۰ فرزند محسنين بدون حامي در استان وجود دارد تأکيد کرد: اين طرح با شعار «هر شهيد يک حامي» به‌منظور حمايت مادي و معنوي خانواده‌هاي شهدا به نيابت از شهيد خود راه‌اندازي شده است.

قائم‌مقام کميته امداد مطرح کرد: ۶۲ شرکت، سازمان و مؤسسه در قالب حامي حقوقي کمک‌هاي خود را به حساب‌هاي ايتام و محسنين کميته امداد استان چهارمحال و بختياري واريز مي‌کنند.

حيدري همچنين با اشاره به اجراي طرح حاميان دانايي با همکاري جهاد دانشگاهي استان بيان کرد: در اين طرح ۳۱۳ نفر حامي از اساتيد دانشگاه‌ها و اعضاي هيئت‌علمي به نيت ياران امام زمان(عج) مشارکت خواهند داشت.

انتهاي پيام /530ب

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن