آخرین اخبار
کد مطلب: 169002
استاندار چهارمحال و بختياري:
حماسه سوم خرداد پيروزي حق بر باطل است
تاریخ انتشار : 1397/03/03 10:11:52
نمایش : 123
استاندار چهارمحال وبختياري در پيامي به مناسبت فرا رسيدن سوم خرداد سالروز آزادسازي خرمشهر تاکيد کرد: آزادي خرمشهر و سوم خرداد پيروزي حق بر باطل بود.
پيام استاندار چهارمحال و بختياري به مناسبت فرا رسيدن سوم خرداد سالروز آزادسازي خرمشهر:

تاريخ پر فراز و نشيب انقلاب اسلامي ايران، مملو از رويدادهايي است  که هر يک به عنوان تابلوي افتخاري ثبت و همچون سپهري پرستاره  مي درخشند. در اين ميان،حماسه آزاد سازي خرمشهر ، به عنوان نقطه عطفي به شمار مي آيد که با مدد الهي و با صلابت و فداکاري فرزندان قهرمان اين مرز و بوم ، به منصه ظهور رسيد.
 
بي شک آزادي خرمشهر جاودان را بايد مرهون تلاش و استقامت انسان هاي خود باور و خدا محوري دانست که پيام آزادي و آزادگي را فرياد کشيدند و در لبيک به رهبر و مقتداي خويش داستان عشق و دلدادگي  به ولايت را ماندگار نمودند.
 
آزادي خرمشهر نشان داد که وقتي جبهه کفر و استکبار با همه امکانات مادي، رسانه اي و نظامي خود در يک طرف و ايمان و اعتقاد راسخ به خدا و شهادت با پشتوانه مکتب حسيني و عاشورايي در طرف ديگر قرار مي گيرند، پيروزي اين عرصه با کساني است که براي خدا حرکت کرده و در اين راه  از جان و مال خود گذشتند و براي تحقق آرمانهاي نظام الهي همه هستي خود را فدا نمودند. 
 
اينجانب با گراميداشت ياد و خاطره شهداي گلگون کفن عمليات فتح خرمشهر و امام شهيدان،  سالروز اين نصر بزرگ الهي را به پيشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامي و همه مردم استان چهارمحال و بختياري ، خصوصاً خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ايثارگران و جانبازان 8 سال دفاع مقدس  تبريک و تهنيت عرض نموده ، توفيقات همگان را در مسير پاسداشت از آرمانهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، از درگاه ايزدمنان مسئلت دارم
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن