آخرین اخبار
کد مطلب: 168984
مدير کل ورزش و جوانان استان:
کلنگ احداث اولين خانه جوان چهارمحال و بختياري به زمين زده مي شود
تاریخ انتشار : 1397/02/27 11:34:41
نمایش : 131
مدير کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري گفت: عمليات ساخت خانه جوان شهرکرد به‌منظور رشد اجتماعي و مسؤوليت‌پذيري جوانان با اعتباري بالغ بر 30 ميليارد ريال هفته آتي در شهرکرد آغاز مي‌شود.
حميد کريمي مدير کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر ؛  با اشاره به اهميت خانه جوان براي طرح، بررسي و پيگيري مسائل و مشکلات جوانان در زمينه‌هاي مختلف اظهار داشت: خانه جوان شهرکرد به‌منظور رشد اجتماعي و مسؤوليت‌پذيري جوانان هفته آتي از محل اعتبارات استاني و ارزش افزوده در شهرکرد کلنگ‌ زني خواهد شد.

وي با اشاره به اينکه 24ميليارد و 847 ميليون ريال اعتبارات استاني و 10 ميليارد ريال اعتبارات ملي براي اجراي اين پروژه طي سال گذشته مصوب گرديد، خاطرنشان کرد: از اين ميزان اعتبار استاني تا کنون 13 ميليارد ريال به اين طرح اختصاص يافته است.

کريمي  وجود گالري هنر، کتابخانه، سالن آمفي تئاتر، اتاق سمن، مديريت اتاق جلسات، لابراتور، سايت رايانه، کارگاه آموزشي، آتليه و دفتر مطالعات و پژوهش را از جمله امکانات اين خانه جوان عنوان کرد و گفت: ساماندهي، متمرکز کردن سمن ها و تجميع فعاليت ها و حمايت از آنان از اهداف اوليه تشکيل اين خانه جوان مي باشد.

وي در پايان خاطرنشان کرد: خانه جوان مذکور با زيربناي 940 مترمربع و مساحت 625 متر مربع در خيابان فردوسي شمالي واقع در شهر شهرکرد در هفته آتي با حضور مسئولان استاني کلنگ زني خواهد شد.

به گفته کريمي، رايزني ها براي ساخت خانه هاي جوان شهرستاني نيز با وزارت ورزش و جوانان در حال انجام است.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن