آخرین اخبار
کد مطلب: 168971
مشارکت حفاظت محيط زيست استان در اجراي طرح ملي داناب
تاریخ انتشار : 1397/02/25 10:04:42
نمایش : 130
مديرکل حفاظت محيط زيست استان از ترويج آموزه هاي فرهنگي مصرف بهينه آب در بين دانش آموزان در طرح ملي داناب خبر داد.
به گزارش بام ايران خبر ؛  شهرام احمدي مدير کل محيط زيست چهارمحال و بختياري روز گذشته  در حاشيه برگزاري همايش طرح 'داناب ' که در سالن اجتماعات کانون پرورشي، فکري کودکان و نوجوانان شهرکرد برگزار شد، اظهار داشت: اين طرح به منظور ترويج آموزه هاي فرهنگي مصرف بهينه آب در بين دانش آموزان است و اميد مي رود با اجراي آن روند بي رويه غيرمتعادل مصرف آب متوقف شود و به سمت صرفه جويي حرکت کند.

وي تصريح کرد : با توجه به بارش هاي اندک و تداوم خشکسالي با کمبود آب مواجه هستيم از اين رو آموزش همگاني براي همه اقشار جامعه از جمله دانش آموزان ضروري است. احمدي بيان کرد: نجات آب در صورتي محقق مي شود که عموم افراد و نخبگان در مورد آن احساس مسئوليت کنند و در پياده شدن طرح هاي فرهنگي مشارکت کنند.

احمدي  در ادامه افزود: در طرح داناب، آموزش مفاهيم، مسائل و ابعاد مختلف طرح به مخاطبين با استفاده از اقلام آموزشي و کارگاه هاي آموزشي دنبال مي شود.


گفتني است: اين همايش با همکاري آب منطقه اي، حفاظت محيط زيست، جهاد دانشگاهي، آموزش پرورش و حضور مسئولان استاني و دانش آموزان رابط طرح داناب در سالن اجتماعات کانون پرورشي فکري کودکان و نوجوانان شهرکرد برگزار شد.

انتهاي پيام/530ب

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن