آخرین اخبار
کد مطلب: 168970
در چهارمحال و بختياري:
معرفي 4 هزار طرح مشاغل خانگي به بانک هاي عامل
تاریخ انتشار : 1397/02/25 09:56:14
نمایش : 133
مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي چهارمحال و بختياري گفت: اجراي طرح مشاغل خانگي با اختصاص اعتباري بالغ بر 225 ميليارد ريال را از مهمترين برنامه ها پيش رو است.
حفيظ الله فاضلي مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر؛  اظهار کرد: از ابتداي اجراي اين طرح تاکنون در حدود 4 هزار طرح به بانک هاي عامل معرفي شده است.

فاضلي همچنين از اختصاص يک ميليارد و 500 ميليون ريال اعتبار براي رونق اشتغال روستايي به استان اشاره کرد و گفت: تاکنون 279 طرح در کميته هاي شهرستاني بررسي شده که از اين تعداد 159 طرح با اعتباري بالغ بر 860 ميليارد ريال به تصويب رسيده و به بانک هاي عامل معرفي شده است.

مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي چهارمحال و بختياري، اجراي طرح اشتغال فراگير با اعتبار 4 هزار ميليارد ريال را از ديگر طرح هاي اجرايي در استان برشمرد و افزود: در اين طرح در قالب 11 رسته شغلي 686 متقاضي در سامانه کارا ثبت نام کرده که از اين تعداد 99 طرح به تصويب رسيده و براي دريافت تسهيلات به بانک هاي عامل معرفي شده است.

مهندس فاضلي با بيان اينکه در بخش ديگري از اين نشست از فعاليت 2 هزار و 772 تعاوني در استان خبر داد و گفت: پيش بيني مي شود امسال 200 تعاوني جديد به تعاوني هاي استان اضافه شود.

مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي چهارمحال و بختياري صيانت از نيروي کار را از مهمترين وظايف اين اداره کل اعلام کرد و افزود: در همين راستا در سال گذشته 6 هزار بازرسي از کارگاه هاي فعال استان انجام گرفت.
 
انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن