آخرین اخبار
کد مطلب: 168959
رضايت و اعتماد مردم بالاترين پشتوانه انقلاب اسلامي
تاریخ انتشار : 1397/02/16 09:02:12
نمایش : 88
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: مردم ولي نعمت ما هستند و لازم است رضايت و اعتماد مردم به عنوان بالاترين پشتوانه و سرمايه نظام و انقلاب اسلامي حفظ شود.
به گزارش بام ايران خبر؛ اقبال عباسي استاندار چهارمحال و بختياري صبح امروز در مراسم تجليل از جانبازان دوران دفاع مقدس اظهار کرد: جانبازان توفيق بزرگي داشتند و اميدواريم خداوندمتعال زحمات و ايثار جانبازان را پذيرفته و توشه اي براي اين عزيزان باشد.

 استاندار چهارمحال و بختياري گفت : نبايد فراموش كنيم كه تماميت ارضي و حفظ انقلاب و ارزش هاي نظام ثمره ايثار شهدا، جانبازان و ازادگان است.

 عباسي بر ضرورت پاسخگويي به مطالبات مردم تأكيد كرد و گفت: مردم از تبعيض، فساد و ندانم كاري ها،سوال به حق دارند و بايد پاسخ دهيم ،بايد حساب مردم از حساب كساني كه در مقابل ارزش هاي انقلاب قرار دارند جدا باشد.

 وي در پايان افزود:مردم ولي نعمت ما هستند و لازم است رضايت و اعتماد مردم به عنوان بالاترين پشتوانه و سرمايه نظام و انقلاب اسلامي حفظ شود.

در ادامه اين ديدار هريك از كاركنان ايثارگر و جانباز در استانداري چهارمحال و بختياري به بيان مسائل و مشكلات خود در حضور استاندار پرداختند.

 گفتني است ؛ درپايان  اين مراسم  استاندار با اهداي لوح تقدير از كاركنان جانباز و ايثارگر استانداري تجليل کرد.

انتهاي پيام/530ب
 


 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن