آخرین اخبار
کد مطلب: 168956
برانکو و پرسپوليس راه موفقيت را ياد گرفته‌اند/مراقب الجزيره باشند
تاریخ انتشار : 1397/02/15 13:40:56
نمایش : 150
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: طبيعي است تيم برنده خيلي سخت به ترکيب اصلي خودش دست مي زند. درست شبيه به آنچه برانکو ايوانکوويچ در پرسپوليس انجام داد.

به گزارش بام ايران خبر؛ بيژن ذوالفقار نسب در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره کيفيت فني بازيکنان و تيم هاي ليگ برتري در هفدهمين دوره اين رقابت ها گفت: به نظرم بازي هاي اين دوره، تفاوت هايي را نسبت به گذشته داشت. مهم ترين دليلش هم بازي هاي تيم ملي در جام جهاني است. اکثر بازيکناني که فکر مي کردند خودشان را در قواره پيراهن تيم ملي مي توانند ببينند تلاششان را دو چندان کردند. همين امر هم سبب شد تا تکنيک هاي فردي بازيکنان نسبت به گذشته کمي بيشتر شود.

مربي اسبق تيم ملي فوتبال ايران ادامه داد: سطح بازي هاي ليگ نيز با توجه به رقابت نزديکي که بين تيم ها بود در شرايط خوبي بود. طبيعي است در چنين شرايطي تيمي مي تواند بهترين چايگاه را از ان خود کند که قدر موقعيت هايش را بداند.

وي درباره دبل قهرماني سرخپوشان در ليگ برتر تصريح کرد: آنها راه قبلي خودشان را ادامه دادند و توانستند به خواسته هاي کوتاه مدت و بلند مدتشان برسند. تيم هايي که مدام جام به دست مي آورند دچار افت هاي کوتاه مدتي هم مي شوند. اين اتفاق براي پرسپوليس در دو سه سال اخير رخ داد اما خيلي زود کادرفني و مديريت توانستند بحران‌ها را طي کنند.

بازيکن اسبق پرسپوليس درباره انتقاداتي که از سرمربي سرخپوشان به دليل عدم استفاده از بازيکنان متفاوت در ترکيب اين تيم مي شود خاطرنشان کرد: برانکو ايوانکوويچ راه موفقيت را ياد گرفته است. تيمي هم که مدام برنده مي شود دليل ندارد دست به ترکيب خود بزند. به نظرم اتفاق مثبتي که در تيم‌ها در حال رخ دادن است استفاده از جوانان بيشتري در ليست بازي ها بود.

وي ادامه داد: پرسپوليس هم مي تواند از همين نيرو استفاده کند و به خواسته هاي ريزو درشت خود برسند. برانکو نيز دست به ترکيب اصلي اش خيلي سخت مي‌زند چون فاکتور پيروزي را در اين تيم ها مي بيند. البته نبايد کتمان کرد تيم هاي فوتبال همواره بايد رازهايي را براي پيروزي در بازي هاي حساس رو کنند تا حريفشان غافلگير شود.

ذوالفقارنسب در پايان درباره ديدار پرسپوليس و الجزيره امارات خاطرنشان کرد: به هيچ وجه نبايد الجزيره را دستکم گرفت. آنها خيلي خوب مي‌دوند و مي توانند ضربات نهايي را به گل تبديل کنند. پرسپوليس بايد خودش را براي اين ديدار سخت آماده کند. به نظرم اگر پرسپوليس بتواند بازي هميشگي خود را به نمايش بگذارد مي تواند موفق شود و به مرحله بعدي برسد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن