آخرین اخبار
کد مطلب: 168940
لباس تيم ملي شبيه زير پيراهني نيست/ واکنش به تخلف در مناقصه کمپ
تاریخ انتشار : 1397/02/09 14:04:49
نمایش : 150
رئيس فدراسيون فوتبال به انتقادات نسبت به لباس تيم ملي ايران واکنش نشان داد و گفت: دو هزار صفحه نسبت به اين لباس‌ها انتقاد شد ولي پيراهن‌ها طرح دار است.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، مهدي تاج در حاشيه مراسم بدرقه تيم ملي فوتسال بانوان با بيان اينکه پيراهن تيم ملي در جام جهاني روسيه وارد ايران شده است، گفت: از اين پيراهن در جريان ديدار با ازبکستان رونمايي خواهد شد.

وي با بيان اينکه پيراهن ها طرح دار است و ساده نيست، تاکيد کرد: اينکه مي گويند پيراهن تيم ملي در جام جهاني شبيه زيرپيراهني است، درست نيست. پيراهن هايمان طرح دار است. فکر مي کنم ۲ هزار صفحه در رابطه با پيراهن تيم ملي انتقاد شده است اما پاسخ مي دهيم و مي گوييم اين پيراهن ها ساده نيست.

رئيس فدراسيون فوتبال در رابطه با طرح يوزپلنگ بر روي پيراهن تيم ملي براي حضور در جام جهاني گفت: در حال تلاش در اين زمينه هستيم و مذاکراتي با فيفا انجام داده ايم. يک بار در رابطه با پيراهن از فيفا تاييديه گرفته ايم و اگر فيفا در اين زمينه (براي اضافه کردن طرح يوزپلنگ) موافقت کند، اين کار را هم انجام خواهيم داد.

تاج با بيان اينکه پيراهن هاي تيم ملي از کيفيت خوبي برخوردار است و در کل خوب به نظر مي آيد، يادآور شد: کيفيت پيراهن هاي تيم ملي از بهترين هاي دنياست. آديداس برند عالي است که از آن براي توليد پيراهن هاي تيم ملي استفاده کرده ايم، باز هم مي گويم پيراهن خيلي ساده نيست.

رئيس فدراسيون فوتبال با يادآوري اينکه تيم ملي اردوهاي تدارکاتي در ترکيه و کمپ تمريني اين کشور خواهد داشت و با تيم ملي يونان هم در کشورش ديدارهايي را برگزار مي کند، در رابطه با زمين کمپ تيم ملي و موضوع مناقصه و ورود فيفا به آن توضيح داد.

وي در اين رابطه گفت: خواسته ام تا مستندات را ارائه دهند، اگر تخلفي صورت گرفته باشد به شدت با متخلفان برخورد مي شود. شخصا به کميته اخلاق گفته ام چه درست، چه غلط به موضوع ورود کند و آن را پيگيري کند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن