آخرین اخبار
کد مطلب: 168933
مسئولين ما جوان باور هستند يا جوان ياور؟!
تاریخ انتشار : 1397/02/04 12:06:57
نمایش : 76
اگر مسئولين ما با جوانان هم ياور و هم باور باشند آن ها مي توانند کارها را به بهترين نحو انجام دهند.
به گزارش بام ايران خبر؛حميد کريمي مدير کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري پيش از ظهر امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه اظهار کرد: تا کنون 39 سمن فعال در اين استان وجود دارد که تا پايان سال اين تعداد به 50 سمن افزايش پيدا خواهد کرد.

وي تصريح کرد:در آينده خانه جوان در اين استان احداث خواهد شد که تا کنون يک ميليارد و 300 ميليون تومان اعتبار براي آن در نظر گرفته شده است.

کريمي با اشاره به اينکه براي خانه جوان متاسفانه تا کنون نتوانسته ايم زميني را تحويل بگيريم بيان داشت: به زودي زميني در ميرآباد شرقي تحويل گرفته شده و کلنگ زني آن را در دستور کار داريم.

وي با اشاره به اينکه اين استان کمترين طلاق را بعد از استان سيستان بلوچستان داشته است اذعان داشت: يک سري موانع در راه ازدواج جوانان وجود دارد که اين امر نيازمند حمايت مسئولين است.

کريمي عنوان کرد: مباحث اقتصادي،  فرهنگي و سبک زندگي اسلام و عدم شناخت جوانان از يکديگر از عمده ترين مشکلات سر راه جوانان است که بعضا به طلاق منجر شده است.

وي ادامه داد: برگزاري دوره هاي آموزشي و مشاوره از جمله کارهايي است که ميتوان براي جوانان به اجرا در آورد.

کريمي با بيان اينکه هرکجا سمن ها ورود پيدا کنند آسيب هاي اجتماعي کاهش پيدا مي کند اذعان داشت: در سطح کشور ما بايد  وضعيت جوانان را بهبود ببخشيم.

وي 8 ارديبهشت را روز جوان عنوان کرد و بيان داشت:در هفته جوان 350 عنوان برنامه در محورهاي فرهنگي، اجتماعي و ورزشي در اين استان اجرا مي شود.
 
انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن