آخرین اخبار
کد مطلب: 168912
نمي‌توانم از بازيکنانم خرده بگيرم/ دو بازيکن را برابر السد نداريم
تاریخ انتشار : 1397/01/23 11:16:41
نمایش : 126
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با تاکيد بر اينکه دو بازيکن اصلي تيمش به بازي با السد نمي رسند، گفت: نمي‌توانم از بازيکنانم به خاطر بازي برابر پارس‌جنوبي‌جم خرده بگيرم.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، برانکو ايوانکوويچ پس از تساوي يک - يک امروز چهارشنبه پرسپوليس مقابل پارس جنوبي جم در هفته بيست و هشتم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ايران گفت: گويا براي خبرنگاران هم ليگ تمام شده است. به پارس جنوبي بابت بازي خوب و جنگندگي که انجام داده است تبريک مي گويم. خرده اي به بازيکنانم نمي توانم بگيرم.

سرمربي پرسپوليس ادامه داد: اشتباهات تاکتيکي و تکنيکي طبيعي است. اما به بازيکنانم تبريک مي گويم با وجود قهرماني تا آخرين ثانيه جنگيدند و به گل هم رسيدند. پارس‌جنوبي هم مي خواست مقابل قهرمان پيروز شود که به آنها بايد تبريک گفت.

برانکو ايوانکوويچ درباره مصدوميت ربيع خواه و فرشاد احمدزاده گفت: فکر کنم هر دو نفر را در بازي با السد در اختيار نخواهيم داشت.

وي درباره اشتباهات تکنيکي بازيکنانش اظهار داشت: اين موضوع کاملا طبيعي است. اما بايد اذعان کنم در آينده هم مي خواهيم بهترين باشيم. پس با تمام توان به ميدان مي رويم و فکر پيروزي مقابل السد هستيم. برايمان هم فرقي نمي کند مقابل الجزيره بازي کنيم يا يا الاهلي عربستان. چون هر دو تيم دريک سطح هستند.

ايوانکوويچ درباره شايعه حضور آندره پاناديچ و مهرداد ميناوند در کادر فني پرسپوليس گفت: به شايعات که نبايد توجه کرد. من بهترين ها را دارم. طوري صحبت مي کنيد که انگار کادرم خوب نيست و من اينکاره نيستم. باقري خوب نيست؟! من براي اسامي که آورديد احترام قائلم اما به شايعات توجه نمي کنم.

وي درباره ضعف پرسپوليس از لحاظ عدم برگزاري بازيهاي زيبا و کمتر شدن تعداد قهرماني اش تصريح کرد: تيمي نمي شناسم که در کل دنيا تمام بازي هايش را ببرد. ضمن اينکه بعد از باخت دربي، دو بازي خيلي سختمان را در آسيا برديم. اگر اينگونه باشد که تيم ها هميشه بايد ببرند و استقلال هم با اين تفاسير نتوانسته است خوب باشد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن