آخرین اخبار
کد مطلب: 168909
همزمان با هفته هنر انقلاب‌اسلامي:
شوراي فکري مشورتي ستاد بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي چهارمحال و بختياري تشکيل جلسه داد
تاریخ انتشار : 1397/01/23 09:40:31
نمایش : 124
همزمان با آغاز برنامه‌هاي چهلمين سال پيروزي انقلاب‌اسلامي، شوراي فکري مشورتي شوراي هماهنگي تبليغات‌اسلامي استان تشکيل جلسه داد.
به گزارش بام ايران خبر ؛  رئيس ستاد دهه‌ي فجر انقلاب اسلامي  استان چهارمحال و بختياري در اين نشست با ارائه گزارشي از نقاط ضعف و قوت فجر 39 گفت: مردم با حضور پرشور در راهپيمايي يوم‌الله  22 بهمن خوني تازه به رگ‌هاي انقلابي که در آستانه‌ي چهل سالگي است تزريق کردند که بايد به نعمت اين مردم قدردان و هميشه در صحنه شکرگزار باشيم.

گرجي با اشاره به نقش توليدات فرهنگي‌هنري در برگزاري مراسم انقلاب‌اسلامي تصريح کرد: همانطور که شاهد بوديد در ايّام نوروز يکي از سريال‌هاي پرطرفدار توانست با محتواي ارزشي بيش از 95 درصد مخاطب تلويزيون در ايّام نوروز را به خود اختصاص دهد که ساخت، پخش و استقبال مردم از اين سريال نشان داد که اگر محتوا هنرمندانه به مخاطب عرضه شود تأثير بسزايي دارد و مي‌تواند بسياري از معضلات اجتماعي و فرهنگي کشور را حل کند.

علي گرجي برنامه‌هاي بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب‌اسلامي را منحصر به ايّام دهه‌ي فجر ندانست و افزود: همانطور که در سطح کلان نيز ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب‌اسلامي تأکيد دارد، برنامه‌ها مي‌بايست در طول سال برنامه‌ريزي و اجراء شود.

وي ادامه داد: براي اينکه بتوانيم اهداف خود را عملياتي کنيم، مي‌بايست همه‌ي کميته‌هاي ستاد دهه‌ي فجر با تشکيل جلسه براي زيرمجموعه‌هاي خود و تقسيم‌بندي وظايف، برنامه‌هاي خود را شروع کنند و اين امر مهم صرفاً ختم به دهه‌ي فجر نشود.

گرجي برنامه‌هاي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب‌اسلامي را فرصت مغتنمي براي تبيين دستاوردهاي انقلاب براي مردم برشمرد و تصريح کرد: بهترين برنامه براي بزرگداشت چله انقلاب، معرفي دستاوردهاي بيشمار جمهوري اسلامي در حوزه‌هاي مختلف و عرصه‌هاي بين‌المللي است.

وي ادامه داد: مشارکت‌دادن بيشتر جوانان، حضور هوشمندانه در فضاي مجازي، برنامه‌ريزي براي حضور همه‌ي اقشار، توجه به آثار پژوهشي در حوزه انقلاب‌اسلامي، توجه به نقش شهدا در پيروزي و استمرار انقلاب، بهره‌گيري از آثار هنرمندان، حمايت از توليدات چند رسانه‌اي، ساخت مستند و کليپ‌هاي جذاب و .. از جمله اولويت‌هاي ستاد است.

به گفته‌ رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان چهارمحال و بختياري برخي از برنامه‌هاي چهلمين سالگرد  انقلاب‌اسلامي در استان افراد و صاحبنظران طرح‌هاي فرهنگي، هنري، پژوهشي، علمي و .. مي‌توانند طرح خود را براي بزرگداشت باشکوه چهلمين سال انقلاب‌اسلامي به اين شورا ارائه دهند تا در صورت تصويب از حمايت‌هاي لازم برخوردار شوند.

گفتني است در پايان اين جلسه همه‌ي اعضاي شوراي فکري‌مشورتي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان ديدگاه‌هاي خود را درباره برنامه‌ها ارائه کردند.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن