آخرین اخبار
کد مطلب: 168900
چهارمحال و بختياري رتبه نخست ملي در ضريب اسکان مسافران نوروزي را کسب کرد
تاریخ انتشار : 1397/01/21 09:55:53
نمایش : 133
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: کسب رتبه نخست ملي در خصوص ضريب اسکان مسافران نوروزي رضايت بخش و نشاندهنده توانايي استان در جذب مسافران و گردشگران داخلي و خارجي است.
 به گزارش بام ايران خبر ؛ اقبال عباسي استاندار چهارمحال و بختياري   امروز در شوراي آموزش و پرورش چهارمحال و بختياري با اشاره به فعاليت 16 هزار معلم در استان افزود: پويا کردن جامعه براي تجليل از معلمان و همچنين نظام مند شدن آيين قدرداني از معلمان، بايد در دستور کار مسئولان اجرايي قرار دارد.
 
وي تصريح کرد: توسعه جامعه، رشد بخش هاي مختلف و ارتقاي توان افراد نيازمند توجه جدي به معلمان است.
 
استاندار چهارمحال و بختياري يادآور شد: مسئولان دستگاه هاي اجرايي موظفند براي اجراي مطلوب برنامه هاي هفته بزرگداشت مقام معلم همکاري لازم را داشته باشند.
 
وي به افزايش 206 درصدي ميزان اقامت مسافران ورودي به چهارمحال و بختياري در نوروز 1397 اشاره و اظهار کرد: کسب رتبه نخست ملي در خصوص ضريب اسکان مسافران نوروزي رضايت بخش و نشاندهنده توانايي استان در جذب مسافران و گردشگران داخلي و خارجي است.
 
عباسي گفت: بايد از اقدامات تمامي فعالان مرتبط با ستاد تسهيلات نوروزي در چهارمحال و بختياري به شکل شايسته قدرداني شود.
 
وي تاکيد کرد: فرمانداران موظفند از هم اکنون نسبت به آمادگي بيشتر براي جذب مسافران داخلي و خارجي و خدمات رساني مطلوب تر به آنان در تابستان و نوروز سال آينده برنامه ريزي عملياتي داشته باشند.
 
انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن