آخرین اخبار
کد مطلب: 168893
پرسپوليس به آنچه لايقش بود رسيد/بازي در آسيا با اين شرايط سخت است
تاریخ انتشار : 1397/01/19 12:50:24
نمایش : 134
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس با تاکيد بر اينکه اين تيم براي موفقيت در آسيا به حمايت نياز دارد گفت: کادرفني باز هم به هدف زد و توانست به آنچه لايقش بود دست پيدا کند.

به گزارش بام ايران خبر ؛ محمد پنجعلي در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل پديده مشهد که قهرماني سرخپوشان در هفدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر را مسجل کرد گفت: پرسپوليس باز هم به هر آنچه خواست رسيد. همين موضوع نشان از نبوغ کادر فني اين تيم دارد. مدتها بود قهرماني پرسپوليس در ليگ برتر قطعي به نظر مي رسيد.

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس اذعان داشت: بدون شک بازيکنان پرسپوليس به آنچه لايقش بودند رسيدند. بازي هاي فشرده اين تيم در رقابت هاي ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا سبب شده بود تا نتواند مقابل استقلال تهران و سايپا به نتيجه مطلوب برسد. در آن مقطع، طبيعي هم بود تيمي که مي بازد مورد انتقاد قرار مي گيرد. اما نبايد از ساختار تاکتيکي که در اين تيم ايجاد شده است غافل شد.

وي در خصوص اصرار برانکو ايوانکوويچ در استفاده از دو هافبک دفاعي تصريح کرد: شما بايد ببينيد يک مربي چه هدفي را دنبال مي کند. تيمي که موفق است معمولا دست به ترکيب خود نمي زند. آنها فرمول بردن را ياد گرفته اند. بدون شک کادر فني پرسپوليس بهترين کساني هستند که مي توانند شرايط بازيکنان را آناليز کنند.

پنجعلي درباره بالا رفتن سطح انتظار هواداران پرسپوليس براي رسيدن به قهرماني در ليگ قهرمانان آسيا خاطر نشان کرد: بازي هاي آسيايي به مراتب سخت تر از ديدارهاي ليگ برتر فوتبال ايران است. پتانسيل فني پرسپوليس کم نيست. با اين حال در فوتبال روز دنيا، حمايت از تيم و امکانات سخت افزاري يک باشگاه، نقش پررنگي در نزديک شدن به روياها دارد. ضمن آنکه نبايد فراموش کرد اين تيم از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتي محروم شده و آنها ناچار هستند با همين موجودي به مصاف حريفان آسيايي خود که ميلياردها دلار بودجه شان است بروند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن