آخرین اخبار
کد مطلب: 168876
سرپرست گروه ساماندهي امور جوانان چهارمحال و بختياري:
راه اندازي کميته هاي تخصصي ستاد ساماندهي امور جوانان در سال جاري
تاریخ انتشار : 1397/01/15 13:28:15
نمایش : 142
سرپرست گروه ساماندهي امور جوانان چهارمحال و بختياري گفت: با هدف نگاه تخصصي به حوزه جوان، 8 کارگروه تخصصي زير نظر ستاد ساماندهي امور جوانان استان تشکيل و مسائل پيش روي جوانان بررسي خواهد شد.
به گزارش بام ايران خبر ؛ اردشير جان نثار سرپرست گروه ساماندهي امور جوانان چهارمحال و بختياري امروز  در اولين جلسه هماهنگي برگزاري ستادهاي ساماندهي امور جوانان با حضور مدير کل، معاون و پرسنل ستادي معاونت فرهنگي و امور جوانان استان افزود: يکي از دغدغه هاي اداره کل تهيه محتوا و بررسي دقيق مشکلات پيش روي جوانان است بر همين اساس 8کارگروه تخصصي در اين ستاد تشکيل و به رياست دستگاه هاي متولي مسئوليت رصد مسائل پيش روي جوانان و ارائه راهکار را بر عهده خواهند داشت.

سرپرست اداره ساماندهي امور جوانان استان از برگزاري 2 جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان بصورت استاني و 26 جلسه شهرستاني  در سال 96 خبر داد و اضافه کرد: با توجه به ضرورت توجه به امور جوانان، در سال پيش رو بايد حداقل 10 جلسه استاني و 90 جلسه شهرستاني برگزار و بصورت شهرستاني نسبت به پيگيري امور جوانان اقدام گردد.

جان نثار با اشاره به جمعيت 264 هزار نفري جوانان 14تا 29 سال استان افزود: ستادهاي ساماندهي بايد جلساتي اختصاصي با موضوع رصد و ارائه راهکار هاي مشخص براي حل مشکلات جوانان در حوزه هاي مختلف باشد و همين موضوع نيز باعث شده تا در سطح کشور، رئيس جمهور به عنوان رئيس ستاد ملي ساماندهي امور جوانان و استانداران نيز به عنوان رئيس ستادهاي استاني منصوب شوند.

وي از هماهنگي با فرمانداران 9گانه استان براي برگزاري مجدد ستادهاي ساماندهي امور جوانان در شهرستان ها خبر داد و اضافه کرد: در سال گذشته شهرستان لردگان با برگزاري 8 جلسه، بالاترين آمار را در برگزاري ستادهاي شهرستاني به رياست فرماندار به خود اختصاص داد.

به گفته جان نثارابلاغ فرمانداران به عنوان روساي ستادهاي شهرستاني و همچنين مديران عضو در اولين جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان در سال 97 صادر خواهد شد.

گفتني است صدور ابلاغ اعضا، بررسي آخرين وضعيت و اطلاعات جوانان در حوزه هاي مختلف و گراميداشت هفته جوان از دستورکارهاي ستاد ساماندهي فروردين ماه خواهد بود.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن