آخرین اخبار
کد مطلب: 168875
«حجت الاسلام فلاحتي» نماينده ولي‌فقيه در گيلان و امام‌جمعه رشت شد
تاریخ انتشار : 1397/01/15 13:14:16
نمایش : 168
رهبر معظم انقلاب اسلامي با صدور حکمي، حجت الاسلام حاج شيخ رسول فلاحتي را به عنوان نماينده ولي‌فقيه در استان گيلان و امام‌جمعه رشت منصوب کردند.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرگزاري مهر به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي با صدور حکمي، حجةالاسلام حاج شيخ رسول فلاحتي را به عنوان نماينده ولي‌فقيه در استان گيلان و امام‌جمعه رشت منصوب کردند.

متن حکم رهبر انقلاب اسلامي به اين شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحيم

جناب حجت الاسلام آقاي حاج شيخ رسول فلاحتي دامت افاضاته

در پي کناره‌گيري جناب حجة‌الاسلام والمسلمين آقاي قرباني دامت توفيقاته، جناب‌عالي را که مزيّن به علم و صلاح و تقوا مي‌باشيد به نمايندگي خود در استان گيلان و امامت جمعه‌ي رشت منصوب مي‌کنم.

تلاش معنوي و فکري و اجتماعي در ميان آن مردم شجاع و انقلابي و کارآزموده، توفيقي بزرگ و فرصتي مغتنم است و انتظار مي‌رود که جناب‌عالي وظائف سنگين نمايندگي و امامت جمعه را در کنار اُنس و سلوک شايسته‌ي مردمي بويژه با جوانان مؤمن و پرانگيزه، به نحو احسن به انجام رسانيد. مردم رشت و گيلان در گذشته‌ي تاريخي و نيز در دوران انقلاب و جمهوري اسلامي، افتخارات بزرگي آفريده‌اند و هرگونه خدمتي به آن مردم عزيز، خدمت به انقلاب و تاريخ و هويّت کشور است و اميدوارم در اين راه موفق باشيد.

لازم مي‌دانم از زحمات ارزشمند جناب آقاي قرباني که خود از برجستگان علمي و فرهنگي آن خطه‌ي شريف مي‌باشند، تشکر و قدرداني کنم.

والسّلام عليکم و رحمة الله

سيّد علي خامنه‌اي

۱۴ فروردين ۱۳۹۷»

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن