آخرین اخبار
کد مطلب: 168838
امام جمعه شهرکرد:
شادي را نبايد مانند پتکي براي ترويج منکر استفاده کرد
تاریخ انتشار : 1396/12/25 15:50:49
نمایش : 241
امام جمعه شهرکرد گفت: وجود شادي در جامعه لازم است ولي در چارچوب فرامين خداوند؛ شادي را نبايد مانند پتکي براي ترويج منکر استفاده کرد.
به گزارش بام ايران خبر ؛  حجت الاسلام والمسلمين محمدعلي نکونام ظهر ظهر امروز در نماز عبادي و سياسي جمعه با اشاره به حضور مردم محلي در دقايق اوليه در محل سقوط هواپيماي ترک در چهارمحال و بختياري، اظهار کرد: اين اسطوره هاي فداکاري بايد بزرگ و جهاني بشوند.

وي افزود: اين فداکاري که در سايه انقلاب اسلامي به دست آمده است بايد در جهان ظلم و کفر ترويج داده شود
خطيب نماز جمعه شهرکرد با بيان اينکه در جامعه امروزي جاي معروف و منکر عوض شده است، اضافه کرد: جامعه اسلامي موظف است معروف ها را ترويج و با منکر مبارزه کند.

نکونام با اشاره به اينکه بعضي افراد در صدد هستند منکر را با عنوان شادي در جامعه ترويج دهند، ادامه داد: وجود شادي در جامعه لازم است ولي در چارچوب فرامين خداوند؛ شادي را نبايد مانند پتکي براي ترويج منکر استفاده کرد.

وي با بيان اينکه صدور مجوز از وزارت و يا پخش از صدا و سيما مجوز معروف بودن عملي نيست، گفت: مقام معظم رهبري فرمودند همه برنامه هاي صدا و سيما را تأييد نمي کنند.

امام جمعه شهرکرد افزود: اسلام شاخص دارد و آن هم ولايت فقيه است؛ هر آنچه که توسط وزارت ها و دولت تأييد مي شود حتما مورد تأييد دين اسلام نيستند.

نکونام با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سال جديد و نوروز، اضافه کرد: اولين روز سال ۹۷ مصادف است با سالروز شهادت امام هادي (ع)، در مراسم هاي اجتماعي نوروز شأن اين امام عزيز بايد گرامي داشته شود.

وي با بيان در پيش رو بودن ماه مبارک رجب، ادامه داد: بايد مواظب باشيم د.ر برنامه هاي اجتماعي ردپايي از معصيت نباشد، تا ماهم جز اين الرجبيون قرار بگيريم.

خطيب جمعه شهرکرد گفت: چهارمحال و بختياري استاني محروم است که رفع مشکلات آن نيازمند وحدت مسؤولان است.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن