آخرین اخبار
کد مطلب: 168834
بدنساز استقلال خودش به دو بدنساز نياز دارد/ ادعاي شفر رد است!
تاریخ انتشار : 1396/12/23 11:56:03
نمایش : 165
مربي بدنساز پيشين تيم‌هاي فوتبال استقلال، پرسپوليس و تيم ملي ايران ادعاي وينفرد شفر مبني بر نسبت دادن مشکلات استقلال به بدنسازي پيش از فصل را رد کرد.

به گزارش بام ايران خبر ؛ ولي الله صالح نيا در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به ادعاي وينفرد شفر مبني بر نسبت دادن مشکلات استقلال در بازي مقابل العين به بدنسازي پيش از فصل اظهار داشت: بعنوان کسي که ۴۰ سال تجربه در کار بدنسازي دارم و با استقلال و پرسپوليس بعنوان مربي بدنساز ۱۱ قهرماني، با استقلال يک قهرماني، يک نايب قهرماني و يک سومي در جام باشگاه هاي آسيا دارم شديدا ادعاي شفر را رد مي کنم و با جرات مي گويم بدنسازي پيش از فصل کوچکترين ارتباطي با مشکلات بدني فعلي تيم ندارد.

مربي پيشين بدنسازي استقلال گفت: آقاي شفر يک بدنساز خارجي براي تيم آورد که اين آقا خودش به دو بدنساز نياز دارد که بدنش را تراش دهد.!آنها از هفته هشتم تيم را تحويل گرفتند والان هفته بيست و پنجم هم گذشته. آقايان لازم نبود به علم بدنسازي تسلط داشته باشند تا بتوانند از هفته هشتم تا الان بدن بازيکنان را بسازند. من خودم بارها همين استقلال را از وسط فصل تحويل گرفتم و توانستم بدنسازي خوبي انجام بدهم و تيم هم با همان بدنسازي قهرمان شد.

صالح نيا در ادامه بيان داشت: سئوال من از شفر اين است آيا روزي که پرسپوليس را برديد تيم تان مشکل بدني نداشت؟ آيا روزي که الهلال را برديد بدنسازي نيم فصل مشکل نداشت؟ آيا روزي که با العين در امارات ۲-۲ مساوي کرديد و همه براي شما «به‌به و چه‌چه» کردند تيمتان مشکل بدنسازي در نيم فصل نداشت؟ آيا سه روزه تيمتان در بدنسازي نيم فصل مشکل پيدا کرد؟

مربي سابق بدنسازي استقلال، پرسپوليس و تيم ملي تصريح کرد: مشکل استقلال در مقابل العين مشکل روحي بود که نتوانستند با فضاي حاکم بر ورزشگاه منطبق شوند. مشکل تيم در اين بازي بالا رفتن سطح توقع از تيم بود که قبل از بازي اين فضا را ايجاد کرده بودند که سه، چهار گل بايد به العين بزنند. مشکل تيم بدنسازي پيش فصل نبود. شفر کاملا فرافکني کرد و خواست فشار را از روي خودش بردارد.

وي اضافه کرد: البته در توانايي هاي شفر شک نيست، اما اين عادت اخلاقي خوبي نيست روزي که برنده شد نتيجه را به نام خودش ثبت کند و روزي که نتيجه نگيرد پاي عليرضا منصوريان و مربيان قبلي را وسط بکشد. در آلمان نمي دانم اما ما در ايران نام اين کار را سياه نمايي مي گذاريم براي شانه خالي کردن از بار مسئوليت.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن