آخرین اخبار
کد مطلب: 168830
مراحل قانوني تحويل اجساد سقوط هواپيماي ترک در حال انجام است
تاریخ انتشار : 1396/12/22 08:27:31
نمایش : 222
استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه تشريفات قانوني تحويل اجساد حادثه سقوط هواپيماي ترک در حال انجام است، گفت: با انجام اين امور در اولين فرصت اجساد تحويل کشور ترکيه مي شود.
به گزارش بام ايران خبر ؛   اقبال عباسي استاندار چهارمحال و بختياري  شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: پس از اطلاع از سقوط هواپيماي شخصي ترکيه تمام امکانات امدادي استان تجهيز و شناسايي اجساد آغاز شد.

 وي ادامه داد: پس از ساعت ها تلاش صبح امروز تمام ۱۱ سرنشين هواپيما پيدا شد و با استفاده از بالگرد به دامنه کوه «هلن» انتقال و سپس به پزشکي قانوني تحويل داده شد.

 عباسي با اشاره به حضور خانواده هاي جانباختگان و کارشناسان فني کشور ترکيه در استان تصريح کرد: سعي شد با حضور در بين خانواده جانباختگان از آنها دلجويي شود.

 استاندار چهارمحال و بختياري با قدرداني از تلاش نيروهاي محلي، تيم هاي امدادي، عوامل انتظامي و خبرنگاران، افزود: وحدت و جديت خوبي در بين عوامل استان حاکم بود و سبب شد تا عمليات جست و جو و انتقال اجساد با موفقيت انجام گيرد.

 ۱۱ قرباني حادثه سقوط هواپيماي شخصي پس از ۱۵ ساعت عمليات امداد و نجات پيش از ظهر امروز در منطقه صعب العبور کوههاي «هلن» شهرستان کيار در اين استان پيدا شد.

 عمليات امداد و نجات اين حادثه با کمک ۸۰ نيروي امدادي و انتظامي، ۲۰ دستگاه خودرو و ۶ دستگاه آمبولانس انجام شد.

 همچنين صبح امروز تعدادي از خانواده قربانيان حادثه سقوط هواپيماي ترکيه اي براي انجام تشريفات قانوني و انتقال اجساد همراه با معاون سفير اين کشور و يک گروه ۸ نفره فني هواپيمايي براي بررسي حادثه سقوط هواپيماي ترکيه اي وارد فرودگاه شهرکرد شدند.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن