آخرین اخبار
کد مطلب: 168822
کشف 80 درصدي باندهاي کلاهبرداري در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1396/12/20 13:48:08
نمایش : 241
فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري گفت: ۸۰ درصد از پرونده‌ها در پليس فتا منجربه کشف شد و در اين راستا باندهاي کلاهبرداري شناسايي و کشف شدند.
به گزارش  بام ايران خبر  ؛ سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال ۹۶ براي اين استان ازنظر امنيتي سال قابل قبولي بوده و از نظر امنيتي داشتيم.

وي با اشاره به تعطيلات نوروزي، برگزاري انتخابات، تعطيلات تابستاني، بازگشايي مدارس، ايام دهه محرم، آشوب‌هاي اخير و... گفت: سال ۹۶ سال پرکاري براي نيروي انتظامي بود و نيروي انتظامي در چهارمحال و بختياري توانست به‌خوبي امنيت را تامين کند.

سردار غلامزاده با اشاره به اقدامات قابل قبول نيروي انتظامي در حوزه پيشگيري يادآور شد: در اين زمينه شاهد کاهش کيف‌قاپي‌، سرقت مسلحانه و... هستيم.

وي به انهدام ۲۰ باند سارقين و دستگيري تعداد زيادي از سارقان، کاهش چشمگير جرائم خشني چون سرقت مسلحانه و... اشاره و افزود: ۸۰ درصد از پرونده‌ها در پليس فتا منجربه کشف شد و در اين راستا باندهاي کلاهبرداري شناسايي و کشف شدند.

فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري از انهدام ۲۶ باند تهيه، حمل و توزيع موادمخدر با کشف ۲ تن و ۱۸۰ کيلوگرم موادمخدر، برخورد با خورده ‌فروشان و پاکسازي محلات آلوده خبر داد و گفت: جمع‌آوري معتادان متجاهر از برنامه‌هاي مستمر نيروي انتظامي است، همچنين در بحث ساماندهي و جمع‌آوري متکديان در چهارراه‌ها همکاري لازم را با سازمان‌هاي مرتبط دارد.

وي بيان داشت: اجراي طرح ارتقاي امنيت اخلاقي در حوزه‌هاي مختلف در سطح استان بصورت قابل قبولي انجام مي‌شود.

فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري از کشف ۳۶۵ ميليارد ريال کالاي قاچاق در سراسر اين استان خبر داد و گفت: ۱۹۰ هزار مواد مترقه در اين مدت کشف شده است.

سردار غلامزاده با اشاره به سامانه ۱۹۷ براي اعلام نظر مردم درخصوص عملکرد نيروي انتظامي افزود: امسال نسبت به سال گذشته ۸ درصد افزايش تماس داشتيم که ۳۰ درصد افزايش تقدير از عملکرد و ۲ درصد افزايش انتقادات داريم.

فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري يادآور شد: ما با برگزاري برنامه در چهارشنبه آخر سال درصورتي که به امنيت مردم تعرض نداشته باشد و باعث سلب آسايش مردم نشود مخالفت نداريم، اما با متخلفان و افراد مخل امنيت برخورد شده و متخلفان تا پايان تعطيلات در بازداشت خواهند بود.

سردار غلامزاده تاکيد کرد: سياست نيروي انتظامي بر برگزاي برنامه‌هاي چهارشنبه‌سوري بصورت محله‌محور است.

وي شعار نيروي انتظامي را "آرامش بهاري با نظم و امنيت" بيان و عنوان داشت: همه برنامه‌ريزي‌ها براي تامين امنيت انجام شده اما بايد خود مردم هم براي اين تامين امنيت همکاري داشته باشند.

غلامزاده با اشاره به آمادگي ۱۷ ايستگاه انتظامي نوروزي براي پوشش اتتطامي و ترافيکي در پارک‌ها و تفرجگاه‌ها و... تاکيد کرد: ۴۳۰ گشت خودرويي، موتورسوار و پاس پياده در يک شبانه‌روز در استان در جهت تامين امنيت فعال خواهند بود.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن