آخرین اخبار
کد مطلب: 168816
شهردار هفشجان:
​اجراي 40 درصد شبکه فاضلاب شهري در هفشجان
تاریخ انتشار : 1396/12/19
نمایش : 199
شهردار هفشجان گفت: تا کنون 40 درصد از شبکه فاضلاب شهر هفشجان اجرا شده است و براي اجراي مابقي آن نياز به تخصيص اعتبار است.
حامد فروزنده در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر؛  با اشاره به اينکه 40 درصد شبکه فاضلاب شهري هفشجان اجرا شده است  اظهار کرد: 30 کيلومتر فاضلاب شهري در شهر هفشجان اجرا شده است .

وي با اشاره به اينکه براي اجراي باقي مانده شبکه فاضلاب اين شهر 70 ميليارد ريال اعتبار نياز است تصريح کرد: با رايزني هايي که با آب و فاضلاب شهري داشتيم  50 ميليارد ريال اعتبار مورد نياز براي اجراي اين شبکه در سال 97 پيش بيني شده است.

فروزنده ادامه داد: در سال 97 چنانچه شبکه فاضلاب را به طور کامل انجام دهيم دوگام مهم برداشته مي شود.
وي يکي ديگر از برنامه هاي خود در سال آينده را آسفالت معابر دانست و گفت: سال آينده روکش آسفالت و سنگ فرش پياده رو ها به طور کامل انجام مي شود.

فروزنده با اذعان بر اينکه همه هدف ما اين است که با کمترين هزينه بتوانيم پروژه ها را به بهره برداري برسانيم بيان داشت: تا کنون نزديک به 80 درصد درآمد محقق شده و اميدواريم بتوانيم در 15 روز آينده ما بقي آن را گرفته و بودجه را طوري ببنديم که پيش بيني ها تحقق پيدا کند.

وي با بيان  اينکه پارک ها و فضاي بازي کودکان استاندارهاي لازم را ندارند بيان داشت: استاندارد سازي اسباب بازي ها در پارک ها و کف پوش داخل پارک ها از ديگر برنامه هايي است که در دستور کار خود قرار داده ايم.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن