آخرین اخبار
کد مطلب: 168788
در چهارمحال و بختياري :
​بيش از ۶۰ اکيپ راهداري نوروزي فعال خواهند شد
تاریخ انتشار : 1396/12/12
نمایش : 182
بيش از ۶۰ اکيپ راهداري استان چهارمحال و بختياري در سفرهاي نوروزي مشارکت خواهند داشت.
احمد جمشيدي مدير کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر؛  اظهار کرد: بيش از ۶۰ اکيپ راهداري در سطح استان براي خدمات دهي مطلوب به مسافران نوروزي در سطح جاده هاي استان پيش بيني و در حال سازماندهي شدن هستند.

 وي با تاکيد بر اينکه خدمات اين طرح طي دو مرحله قبل از شروع نوروز و در طول تعطيلات است گفت: طرح راهداري نوروزي از ۲۴ اسفند ماه آغاز و تا ۱۷ فروردين سال نو ادامه دارد.

 احمد جمشيدي ادامه داد: در ايام نوروز و اوج سفرهاي برون شهري، مديريت ترافيك جاده ها موضوعي است كه لازم است با بكارگيري تمام ظرفيت ها برنامه ريزي، ساماندهي و محقق شود.

 وي  از کنترل و نظارت بر يگان هاي امداد خودرو،  ناوگان حمل و نقل کالا و مسافر و ناوگان حمل و نقل عمومي  خبر داد و گفت: تامين ناوگان مورد نياز در ايام پيک سفر و همچنين مسافرين در راه مانده، نظارت بر ارتقاء سطح خدمات پايانه مسافربري با همکاري پايانه هاي شهرداري و تعيين ليست کشيک نوروزي از جمله اقداماتي بوده كه براي انجام تمهيدات لازم و ايمن سازي مسيرهاي تردد و ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزي انجام شده است.

مدير کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان با تاکيد بر اينکه در اين ايام از مراکز معاينه فني بازديد و بر عملکرد انها نظارت مي شود گفت: رسيدگي و نظارت بر وضعيت خدمات مجتمع هاي رفاهي بين راهي و برگزاري کمسيون هاي رسيدگي به تخلفات شرکتهاي مسافري و رانندگان در ايام نوروز براي ايمن کردن سفرهاي نوروزي شهروندان انجام مي شود.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن