آخرین اخبار
کد مطلب: 168779
استقلال چيزي براي از دست دادن ندارد/پرسپوليس با استرس بازي مي‌کند
تاریخ انتشار : 1396/12/09 12:57:25
نمایش : 152
پيشکسوت تيم فوتبال استقلال گفت: از آنجايي که پرسپوليس مي خواهد قهرماني‌اش را با شکست استقلال شيرين‌تر کند تا حدود زيادي محتاط بازي خواهد کرد تا بازنده نباشد.

به گزارش بام ايران خبر ؛ ايمان عالمي در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دربي ۸۶ گفت: اخيرا کمتر شاهد بوديم که دو تيم قبل از دربي بازي هاي خود را با پيروزي به پايان برسانند اما هر دو تيم موفق شدند حريفان شان را شکست داده و حالا خود را آماده اين بازي حساس و پراسترس کنند.

اين پيشکسوت استقلال ادامه داد: اگر به جدول نگاهي بيندازيم استقلال با برد مقابل فولاد چهار پله صعود داشت و پرسپوليس هم با ۵۷ امتياز تقريبا قهرماني اش مسجل شده و حالا مي خواهد با پيروزي برابر استقلال در آزادي جشن قهرماني بگيرد ولي اين موضوع استرس اين تيم را بالا خواهد برد و کمي محتاط تر بازي خواهد کرد اما استقلال چيزي براي از دست دادن ندارد و فقط به دنبال پيروزي است و اگر بتواند همانند ديدار برابر فولاد نکات کادر فني را در زمين پياده کند مسلما پيروز ميدان خواهد بود.

وي در خصوص عملکرد مامه تيام هم گفت: به نظر من هنوز صحبت درباره اين بازيکن کمي زود است اما او مقابل فولاد دو گل به ثمر رساند، پايه گذار يک گل ديگر بود و در مقابل الهلال ضربه او با اشتباه مدافع الهلال به گل تبديل شد و اعتقاد دارم مي تواند نقش موثري در دربي داشته باشد البته به شرط آنکه در مورد اين بازي توجيه کامل داشته باشد و بداند اين ديدار براي هواداران چقدر حساسيت دارد.

عالمي در خصوص آمادگي اين روزهاي جباروف هم گفت: نقطه اتکا استقلال در اين روزها سرور جباروف است او يک پلي ميکر به تمام معناست و بازي هاي خوبي از خود ارائه مي دهد و مهاجمان را در نقاط کور دفاع حريف قرار داده و با پاس هاي ارزشمندي که ارسال مي کند موقعيت هاي زيادي را براي مهاجمان به وجود مي آورد و اعتقاد دارم او در کنار اميد ابراهيمي مي تواند در صورت آمادگي کامل نقطه مثبت بزرگ براي استقلال بوده و خط دفاع پرسپوليس را دچار وحشت کنند.

وي در پايان و در پاسخ به اين پرسش که نتيجه دربي ۸۶ را چطور خواهيد ديد، گفت: پيش بيني براي اين بازي سخت است اما اميدوارم استقلال پيروز ميدان باشد و فکر مي کنم با نتيجه يک يا  دو بر صفر پرسپوليس را شکست خواهد داد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن