آخرین اخبار
کد مطلب: 168769
معاون امور عمراني استانداري چهارمحال و بختياري:
مردم در حل مشکلات عمراني ياريمان کنند
تاریخ انتشار : 1396/12/07 12:39:22
نمایش : 219
معاون امور عمراني استانداري چهارمحال و بختياري گفت: مردم بايد در حل مشکلات عمراني به ما کمک کنند و ما به مشارکت آن ها نياز داريم.
به گزارش بام ايران خبر؛ مجيد نظري معاون امور عمراني استانداري چهارمحال و بختياري امروز در مراسم افتتاح مجتمع تجاري شهر هفشجان اظهار کرد: تا کنون 1800 پروژه و طرح با اعتباري بالغ بر 310 ميليارد تومان  در اين استان افتتاح شده است.

وي با اشاره به اينکه براي اجراي طرح هاي ديگر از هيچ تلاشي دريغ نخواهم کرد بيان داشت: تمام توان خود را به کار مي بنددم و مشکلات عمراني را تا جاي ممکن حل مي نمايم.

نظري با بيان اينکه از پروژه ورودي شهر هفشجان از سمت نوآباد بازديد خواهم کرد اذعان داشت: اين پروژه چنانچه مشکل خاصي داشته باشد را حل خواهيم کرد.

وي با اذعان بر اينکه بحث مشکلات پروژه ها و مطالبات پيمانکاران معضلي است که با آن دسته پنجه نرم ميکنيم بيان داشت: مردم بايد در حل اينگونه مشکلات به ياري ما بيايند و ما به مشارکت آن ها نياز داريم.

نظري بيان داشت: اعتبارات سال 97 اعتبارات محدودي است که برنامه ريزي دقيقي براي آن بايد وجود داشته باشد.
 
وي با اشاره به اينکه ما به ايام عيد نزديک هستيم و در اينجا نيز کمک مردم بسيار اهميت دارد بيان داشت: صرفه جويي و مديريت آب چيزي است که مردم مي توانند آن را انجام دهند و اينگونه به ما نيز کمک کرده اند.

نظري در پايان خاطر نشان کرد: ما براي حل مشکلات جلسات پي در پي تشکيل خواهيم داد و از نزديک از روند اجراي پروژه ها بازديد مي کنيم.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن