آخرین اخبار
کد مطلب: 168765
كارآفريني كه كمك كردن به استانش و جوانان را علاقه شخصي اش ميداند
تاریخ انتشار : 1396/12/07 08:53:23
نمایش : 163
هوشنگ هاشم پور مدير عامل ياران جنوب کوشک يکي از کارآفرينان موفق در استان چهارمحال و بختياري است که کمک کردن به استان و جوانان را از علاقه شخصي خودش عنوان کرده است.
هوشنگ هاشم پور مدير عامل ياران جنوب کوشک  در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر ؛ به فعاليت خود در حوزه هاي آموزشي، فرهنگي و ورزشي اشاره کرد و گفت: ما جايي که نياز به فرهنگ سازي باشد کارهاي فرهنگي را انجام مي دهيم.

وي هدف خود را از حمايت تيم بسکتيال استان اينگونه عنوان کرد: با توجه به اينکه تيم بسکتبال استان تيم خوبي بود و اين تيم هميشه در سطح ملي بازي مي کرد اما با مشکلات مالي مواجه بود پذيرفتيم که اين تيم به شرکت ياران جنوب کوشک واگذار شود.

هاشم پور ادامه داد: از روزي که تيم بسکتبال به اين شرکت واگذار شد در رده يک چهارم نهايي وارد و اميدواريم دو بازي را که در روز پنجشنبه و جمعه پيش رو است ببرد و به سوپر ليگ ورود پيدا کند.

وي خاطر نشان کرد: هدف ما کمک به ورزش استان بود و اين کمک مي تواند يک کار فرهنگي باشد که جوانان ما را به سوي هدفشان بکشاند.
 
هاشم زاده در پايان اين گفتگو حمايت از تيم بسکتبال و ورزشکاران را از علاقه هاي شخصي خود عنوان کرد و گفت: من کمک کردن به استان خودم و جوانان را دوست دارم.
 
انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن