آخرین اخبار
کد مطلب: 168742
​بلاخره روز موعود فرا رسيد/تحقق يافتن وعده 50 روز / افتتاح مجتمع تجاري شهرداري هفشجان
تاریخ انتشار : 1396/11/28 20:52:46
نمایش : 217
شهردار هفشجان وعده 50 روزه براي يکي از پروژه هاي نيمه تمام شهر هفشجان داده بود که به وعده خود عمل کرد.
به گزارش بام ايران خبر؛ حامد فروزنده شهردار هفشجان در نخستين روزهاي کاري خود تابلو روز شمار را در يکي از پروژه هاي نيمه تمام شهر هفشجان نصب کرد.

اين تابلو که نشان از وعده 50 روزه ميداد ، مردم شهر هفشجان را کنجکاو کرده بود که آيا سر 50 روز اين پروژه پايان مي يابد که طي گزارشي که خبرنگار بام ايران خبر کسب نمود به اين نتيجه رسيد که مجتمع تجاري شهرداري هفشجان که نيمه کار مانده بود با نصب تابلو روز شمار 50 روزه تکميل گشته و تنها افتتاح آن مانده که منتظر حضور يکي از مسئولين استاني است 

حامد فروزنده شهردار هفشجان در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر ؛ اظهار کرد: اين مجتمع داراي 80 واحد تجاري است که به مزايده گذاشته مي شود و شرايط عمومي واگذاري نيز به اطلاع مردم شهر خواهد رسيد.

وي بيان داشت: همانطور که قول 50 روزه به مردم شهر هفشجان داده بوديم  تمام تلاش خود را نموديم  و سر موعد مقرر مجتمع تجاري شهرداري را تکميل و به بهره برداري رسانديم.

به گزارش بام ايران خبر؛ حامد فروزنده شهردار هفشجان اولين مسئولي بوده که براي پروژه خود تابلو روزشمار گذاشته تا در مدت وعده اي که مي دهد بتواند همه تلاش خود و کارکنانش را در راستاي افتتاح آن به کار بندد .

چه خوب است همه مسئولين ما براي وعده هايشان به مردم دست به اقدام اينچنيني بزنند.

به اميد آن روز و استاني توسعه يافته ......
 
انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن