آخرین اخبار
کد مطلب: 168733
​نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري:
سلامت ايماني در دستگاه قضا حاکم باشد
تاریخ انتشار : 1396/11/26 11:15:11
نمایش : 266
نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري گفت: بايد سلامت ايماني در دستگاه قضائي حاکم باشد و ايمان سراسر وجود قضات را فرا گيرد و قاضي جز حق سخني نگويد حتي اگر به ضررش باشد.
به گزارش  بام ايران خبر به نقل از جهانبين نيوز؛ حجت السلام والمسلمين محمد علي نکونام نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري صبح امروز در مراسم توديع و معارفه رئيس کل دادگستري چهارمحال و بختياري اظهار کرد: در جمع بندي ها بايد به عبدالله موسوي نمره خوبي داد هرچند در دستگاه قضا نمره مطلوب گرفتن از جامعه سخت است

وي افزود: بومي بودن رئيس جديد داد گستري کار را براي ايشان سخت مي کند, کار کردن در دستگاه قضا کار سنگين و سختي است و قطعا" همه ميدانيم همانقدر که دستگاه اجرايي بايد سالم باشد دستگاه قضايي هم به مراتب بايد عدالت محور و خدا محور باشد.

نکونام با اشاره به حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه افزود: پيام مردم در اين راهپيمايي خدمت صادقانه مردم بود .

وي با اشاره به اينکه در دستگاه قضا قاضي هاي متخلف کمي وجود دارد تاکيد کرد: همين تعداد کم هم نبايد باشند چون باعث نارضايتي مردم مي شوند.

وي خاطر نشان کرد: بايد سلامت ايماني در دستگاه قضائي حاکم باشد و ايمان سراسر وجود قضات را فرا گيرد و قاضي جز حق سخني نگويد حتي اگر به ضررش باشد.

نکونام بيان داشت: قضاتي اهل نجات هستند که تقوا محوري و خدا محوري وجودشان را فرار گرفته باشد و انتضار از دستگاه قضايي اين است که با اخلاق مداري دستگاه قضا را اداره کنند.
 
عبدالله موسوي همکاري سالم، صادق و عدالت محور بود که در حوزه اداري از دستش داديم

اقبال عباسي استاندار چهار محال و بختياري  نيز در اين مراسم گفت: عبدالله موسوي يک همکار صادق ، سالم و عدالت محور بود که در حوزه اداري از دستش داديم .

وي بيان داشت: جاري شدن اشک رئيس کل دادگستري در اين برنامه نشان از صميميت و مهر بين اين بزرگوار و مردم است

عباسي ادامه داد: همواره بايد بگوييم پيشگيري بهتر از زندان است و اين پيشگيري به دو حوزه مديران اجرايي که بايد رفاه و رضايت مردم را فراهم کند و قوه قضائيه که بايد با مردم مداري , عدالت گستري و سعه صدر آبروي مردم را حفظ کند و با متخلفان برخورد سخت داشته باشند.

تعامل بين قوا راهي براي خدمت بهتر به مردم

علي کاظمي نماينده مردم شهرستان هاي اردلع کوهرنگ , فارسان و کيار در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين مراسم  گفت: استان چهارمحال و بختياري از دير باز استاني اهل دين و تدين بوده .

وي بيان داشت: تکميل رشادت هاي شير علي مردان ها و دلير مردان تاريخ اين استان در تيپ حضرت قمر بني هاشم (ع) ادامه يافت و مردم اين استان بعد از انقلاب هرگز زاويه اي با نظام نداشتند و اين نتيجه همان بيعتي است که مردم از ابتدا با امامشان بستند .

کاظمي تعامل بين قوا را راهي براي خدمت بهتر به مردم عنوان و تاکيد کرد: در استان ما اين تعامل سازنده وجود داشت .

وي با تشکر از حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن بيان داشت: ولي نعمتان ما آمدند و دهان ياوه گويان را بستند و ما اميدواريم با خدمت به اين بزرگواران جبرتان کنيم .
 
انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن