آخرین اخبار
کد مطلب: 168730
استاندار در ستاد هماهنگي خدمات سفر استان:
ورودي شهرهاي چهارمحال و بختياري زيباسازي شود
تاریخ انتشار : 1396/11/26 08:53:57
نمایش : 166
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: همزمان با نزديکي سال نو، زباله هاي اطراف شهرهاي استان جمع آوري و ورودي شهرها پاکسازي و زيباسازي گردد.
به گزارش بام ايران خبر ؛ اقبال عباسي استاندار چهارمحال و بختياري  در ستاد هماهنگي خدمات سفر چهارمحال و بختياري تأکيد کرد: همزمان با فرا رسيدن نوروز باستاني ادارات کل راه و شهرسازي و راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تيغ زني و شانه زني جاده ها را در اولويت قرار دهند.

وي ساماندهي تابلوهاي تبليغاتي شهرهاي چهارمحال و بختياري را ضروري دانست و افزود: به مناسبت سال نو گروه هاي هنر در ورودي شهرهاي استان نسبت به نواختن موسيقي محلي و توزيع خوراکي هاي سنتي اين استان اقدام کنند.

عباسي تصريح کرد: ارائه خدمات فرهنگي، رفاهي، تفريحي و خدماتي به مسافران نوروزي ورودي به چهارمحال و بختياري بايد براساس استاندارهاي روز دنيا صورت گيرد.

وي بيان داشت: فرمانداران شهرستان هاي ۹ گانه چهارمحال و بختياري بر روند اجراي برنامه هاي نوروزي با دقت، کيفيت و به موقع نظارت کنند.

استاندار چهارمحال و بختياري اضافه کرد: نظارت بر توزيع ميوه شب عيد/ف مبارزه با گران فروشي و جلوگيري از کم فروشي در اين حوزه بر عهده دستگاه هاي اجرايي و سازمان هاي نظارتي مرتبط است.

وي عنوان داشت: شهرداري هاي چهارمحال و بختياري تا قبل از نوروز شست و شوي جداول، رنگ آميزي بلوارها و رنگ کردن ديوارهاي سطح شهرها را با انتخاب رنگ استاندارد انجام دهند.

عباسي اظهار کرد: اعتبار مورد نياز براي اجراي اين طرح از سوي سازمان برنامه و بودجه در سال جاري و يا سال آينده تامين مي شود.

وي ادامه داد: فرمانداران شهرستان هاي ۹ گانه چهارمحال و بختياري براي چهارشنبه آخر سال يک مکان مشخص را تعيين تا افراد مشتاق به اجراي آئين هاي سنتي در اين خصوص بتوانند برنامه هاي خود را در محلي بدون حادثه اجرايي کنند.

عباسي بيان کرد: نوسازي بافت فرسوده با ارائه تسهيلات ارزان قيمت به منظور زيباسازي شهرها در دستور کار مسئولان دستگاه هاي اجرايي مرتبط قرار گيرد.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن