آخرین اخبار
کد مطلب: 168712
رئيس هيات ورزش هاي رزمي چهارمحال و بختياري:
با کمترين امکانات درخشش خوبي در رقابت هاي کشوري و برون مرزي داشتيم
تاریخ انتشار : 1396/11/23 09:09:37
نمایش : 225
نماينده مردم شهرستان هاي اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ گفت: استان چهارمحال و بختياري در دو بخش امکانات سخت افزاري و نرم افزاري داراي محدوديت هاي بسياري است ولي در زمينه استعدادهاي ورزشي بسيار توانمند هستيم.
به گزارش بام ايران خبر ؛ علي کاظمي  نماينده مردم شهرستان هاي اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ با اشاره به زير ساخت هاي ورزش رزمي در استان افزود: چهارمحال و بختياري در حوزه سخت افزاري و نرم افزاري ورزش دچار مشکلات بزرگي است و صرفا با تکيه بر استعدادهاي ورزشکاران خود توانسته عناوين برتر کشوري و بين المللي را کسب کند.

نماينده مردم شهرستان هاي اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به لزوم جذب اسپانسر براي توسعه ورزش در استان اضافه کرد، سهم منابع دولتي و صنعت در ورزش بسيار کم است و بايد در زمينه جذب منابع درامدي پايدار تلاش کنيم.

کاظمي از فعاليت سبک هاي مختلف ورزش هاي رزمي در استان خبر داد و افزود: سال آينده جهش خوبي را در زمينه جذب منابع، تجهيز اماکن و برگزاري برنامه هاي آموزشي براي ورزشکاران اين هيات شاهد خواهيم بود.

نماينده شهرستان هاي اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ در مجلس در ادامه گفت: طي يک ماه گذشته که تحولات حوزه ورزش را رصد ميکردم،  شاهد پويايي و تحرک خوبي در حوزه هاي مختلف ورزش استان هستم که لازم است از مدير کل ورزش و جوانان استان تشکر کنم.

رئيس هيات ورزش هاي رزمي استان شرايط ويژه جغرافيايي استان را براي ميزباني اردوهاي تيم ملي و حتي رقابت هاي بين المللي بسيار مناسب ارزيابي و خواستار برگزاري اردوي آمادگي تيم ملي در اين استان شد.

وي از شناسايي استعدادهاي رزمي استان در شهرستان هاي مختلف خبر داد و گفت: با توجه به استعدادهاي ورزشکاران هر شهرستان، در سال 97 امکانات ورزشي مناسبي از جمله رينگ هاي تمريني و مبارزاتي در اختيار هيات ها قرار خواهد گرفت.

مدير کل ورزش و جوانان استان نيز در ادامه اين جلسه خواستار توجه هيات ها به توسعه ورزش همگاني شد و گفت: ورود به دنياي قهرماني از دروازه ورزش همگاني ميگذرد.

کريمي بالا بردن جمعيت ورزشکاران را مهمترين عامل يافتن استعدادهاي جديد براي حضور در ورزش قهرماني دانست و اضافه کرد: سند راهبردي ورزش و جوانان استان در سال 97 بر پايه گسترش ورزش همگاني در تمامي رشته ها و استعداديابي استوار است.

وي در ادامه حفظ سرمايه هاي گذشته، توسعه باشگاه هاي خصوصي و استفاده از توان بخش غير دولتي را بسيار مهم دانست و توسعه کمي و کيفي آموزش، برگزاري رقابت هاي ليگ را موجب تحرک ورزش استان دانست.

گفتني است مجمع ساليانه هيات ورزش‌هاي رزمي اين استان صبح امروز و با حضور حميد کريمي مديرکل ورزش و جوانان استان، فرهنگ شادنيا دبيـر فدراسيون، علي کاظمي رئيس هيات و ساير اعضاي مجمع در سالن اجتماعات المپيک اداره کل برگزار شد

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن