آخرین اخبار
کد مطلب: 168711
رئيس کميسيون تلفيق مجلس شوراي اسلامي :
کساني که فرهنگ انقلاب را نمي فهمند سوار انقلاب شده اند
تاریخ انتشار : 1396/11/22
نمایش : 217
رئيس کميسيون تلفيق مجلس شوراي اسلامي گفت: کساني که فرهنگ انقلاب را نمي فهمند و سوار انقلاب شده اند يا بايد راه خود را تغيير دهند يا از قطار انقلاب پياده شوند .
به گزارش  بام ايران خبر ؛ حميد رضا حاجي بابايي رئيس کميسيون تلفيق مجلس شوراي اسلامي  در آيين بزگداشت 22 بهمن در شهرکرد اظهار کرد: مسئوليت ها در جمهوري اسلامي ايران مسئوليت هاي الهي است .

وي با بيان اينکه  مسئولان فعاليت هاي اقتصادي را براي ديگران بگذارند تصريح کرد: آدم هاي رفاه طلب و رفاه زده در نظام جمهوري اسلامي ايران نمي توانند مسئول باشند.

حاجي بابايي بيان داشت: مردم ايران به شرايط نقد دارند و نقد آنها روي چشم ما جا دارد

وي تاکيد کرد: مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامي  در کار دولت , قوه قضائيه و مجلس نظارت دارند و خواستار مجازات مفسدان هستند .

حاجي بابايي تصريح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامي  مطالبه گر و ناظر  است اما مجري نيست و در بسياري از موارد تذکرات جدي به دولت , مجلس و قوه قضائيه مي دهد.

وي اذعان داشت: کساني که فرهنگ انقلاب را نمي فهمند و سوار انقلاب شده اند يا بايد راه خود را تغيير دهند يا از قطار انقلاب پياده شوند .

وي با اشاره به اينکه انقلاب اسلامي ايران انقلابي کربلايي و عاشورايي بود و با نام اهل بيت (ع) آغاز شد، افزود: شهيدان ما براي اين به شهادت رسيدند که نام حضرت علي (ع) و فاطمه الزهرا (س) بر مملکت نمايان شود و قرآن به تفسير اهل بيت (ع) در دنيا خط‌ مشي قرار گيرد.

رئيس کميسيون تلفيق مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه دنيا در شروع انقلاب اسلامي دو قطب بود که هر دو در يک راه در حرکت بودند و در نهايت به يک اتوبان مي‌رسيدند، ادامه داد: با شروع انقلاب هيمنه اين نظام فرو ريخت و امام راحل در پيامي به گورباچف تذکر داد که صداي خرد شدن کمونيست و سوسياليست را مي‌شنوم.

حاجي‌بابايي با تاکيد بر اينکه از همان لحظات ابتدايي انقلاب دنيا استکبار يکپارچه در برابر ايران ايستاد و رهبر، مردم و قرآن را مورد هدف قرار داد، عنوان داشت: در چهل سال گذشته يک لحظه استکبار دشمنيش را با ايران قطع نکرد و در اين مدت با محوريت آمريکا توطئه‌هاي بسياري عليه ايران انجام داده است که به لطف خدا توانستيم در مقابل آن‌ها ايستاده و موفق شويم دست آمريکا را از کشور خود کوتاه کنيم.

ايران به برکت نيروهاي مسلح تا ۲۰۰۰ کيلومتر بيرون از مرزهايش امنيت برقرار کرده

وي در ادامه خاطرنشان کرد: ما در يک هماوردي در عراق، سوريه، لبنان و... توانستيم آمريکا را مغلوب و از خاورميانه بيرون کنيم، جمهوري اسلامي ايران به برکت نيروهاي مسلح تا ۲ هزار کيلومتر بيرون از مرزهايش امنيت برقرار کرده است، آمريکا در جمع‌بندي‌هايش به اين نتيجه رسيده است که با ملت ايران در گفتمان نمي‌تواند مقابله کند.

رئيس کميسيون تلفيق مجلس شوراي اسلامي اضافه کرد: انتخاب ترامپ به‌عنوان رئيس جمهور آمريکا به اين دليل است که اين کشور در سياست‌هايش به بن‌بست رسيده است و آخرين رسوايش برجام بود که در آن به همه تعهداتش پشت پا زد.

ترامپ به‌عنوان يک ديوانه آمده تا از همه موفقتنامه‌ها و خطوط قرمز بين‌المللي عبور کند

حاجي‌بابايي بيان داشت: ترامپ به‌عنوان يک ديوانه آمده تا از همه موفقتنامه‌ها و خطوط قرمز بين‌المللي عبور کند، اما بايد بدانيم عاقلاني اين ديوانه را هدايت مي‌کنند.

وي تاکيد کرد: براي ايران فرقي بين ترامپ و اوباما نيست و ماموريت هر دوي اين افراد در يک راستا است، اوباما داعش را براي رسيدن به مقاصدش در ايران خلق کرد و ترامپ با ديوانگي تهديد به خروج از برجام مي‌کند، اما بايد اين را بداند ايران از قدرت بالايي براي مقابله با آمريکا برخوردار است.

کوچک‌ترين خطا از سوي آمريکا آخرين خطاي او خواهد بود

رئيس کميسيون تلفيق مجلس شوراي اسلامي با اشاره به تلاش‌هاي آمريکا براي نفوذ در وحدت ملت ايران و ايجاد تفرقه در ميان مردم، ادامه داد: وضعيت آمريکا امروز همانند وضعيت معاويه در جنگ صفين است، اما مالک‌اشترهاي ايران دور آمريکا خيمه زده‌اند و کوچک‌ترين خطا از سوي آمريکا آخرين خطاي او خواهد بود.

حاجي‌بابايي به پذيرش صلح از سوي امام علي (ع) در جنگ صفين اشاره و يادآور شد: در آن زمان نه در حضرت علي (ع) نقصي وجود داشت و نه در قرآن خلائي بود، بلکه عدم بصيرت برخي يارانشان از توطئه‌هاي معاويه ايشان را وادار به صلح کرد، اما آمريکا امروز به‌علت حضور ملت بصير ايران نمي‌تواند مانند معاويه توطئه کند.

وي با بيان اينکه ملت ايران امروز به صحنه آمدند تا اعلام کنند ديگر معاويه‌هاي زمان نمي‌توانند با حيله‌هاي خود علي زمان را خانه‌نشين کنند و به شهادت برسانند و قرآن مهجور نمايند، افزود: انقلاب اسلامي ايران همانند قطاري در ريل در حال حرکت است و آنقدر ريشه در زمين دارد که صدها آمريکا نمي‌تواند آسيبي به آن بزند و هيچ راهي براي مبارزه به اين انقلاب وجود ندارد.

رئيس کميسيون تلفيق مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان کرد: دشمنان ايران با راه‌اندازي ۲۵۳ شبکه بين‌المللي فارسي زبان عليه نظام ايران، عاشورا، کربلا، قرآن و... در حال تبليغ هستند و در فضاي مجازي در حال لجن‌پراکني عليه ايران، اما نمي‌دانند ملت بصير ايران همواره پشت کشور و رهبر خود ايستاده‌اند.

حاجي‌بابايي در بخش دريگري از سخنان خود با اشاره به وجود برخي مشکلات اقتصادي براي مردم، اضافه کرد: رهبر و مردم بهترين‌اند اما هر مشکلي که وجود دارد از جانب ما مسؤولين است، نبايد حرف‌هاي محکم نظام را به جبهه‌هاي سياسي نسبت دهيم، اصل نظام جمهوري اسلامي ايران بر محور عدالت استوار است و بايد بکوشيم عدالت را در همه کشور برپا کنيم.

آدم‌هاي رفاه طلب و رفاه زده در نظام جمهوري اسلامي نمي‌توانند مسئول باشند

وي اضافه کرد: مسئوليت‌ها در جمهوري اسلامي ايران مسئوليت‌هاي الهي است.

رئيس کميسيون تلفيق مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه مسئولان فعاليت‌هاي اقتصادي را براي ديگران بگذارند تصريح کرد: آدم‌هاي رفاه‌طلب و رفاه‌زده در نظام جمهوري اسلامي ايران نمي‌توانند مسئول باشند.

حاجي بابايي بيان داشت: مردم ايران به شرايط نقد دارند و نقد آنها روي چشم ما جا دارد 

وي تاکيد کرد: مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامي در کار دولت , قوه قضائيه و مجلس نظارت دارند و خواستار مجازات مفسدان هستند .

حاجي بابايي تصريح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامي مطالبه‌گر و ناظر است اما مجري نيست و در بسياري از موارد تذکرات جدي به دولت، مجلس و قوه قضائيه مي‌دهد.

وي اذعان داشت: کساني که فرهنگ انقلاب را نمي‌فهمند و سوار انقلاب شده‌اند يا بايد راه خود را تغيير دهند يا از قطار انقلاب پياده شوند.

 انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن