آخرین اخبار
کد مطلب: 168707
مدير کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري:
سال 97توزيع اعتبارات ورزشي بر اساس شاخص است
تاریخ انتشار : 1396/11/21 13:35:26
نمایش : 243
مدير کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري گفت: سند راهبردي اداره کل ورزش و جوانان در حال تدوين است و توزيع اعتبارات سال آينده بر اساس تفاهم نامه و شاخص هاي ارزيابي هيات ها خواهد بود.
به گزارش بام ايران خبر؛ حميد کريمي مدير کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري  در مجمع ساليانه هيات ورزش هاي رزمي استان با تاکيد بر برنامه‌مداري و برنامه‌محوري، تامين اعتبارات و به کارگيري نيروي متخصص در هيات ها افزود: سند راهبردي اداره کل در حوزه هاي مختلف از جمله توسعه ورزش همگاني، استعداديابي، حمايت از قهرمانان، ارائه بسته ويژه حمايتي از ورزشکاران درحال تدوين است.

مدير کل ورزش و جوانان استان ورود به دنياي ورزش قهرماني را از دروازه ورزش همگاني دانست و اضافه کرد: توسعه باشگاه هاي خصوصي، آموزش، راه اندازي ليگ هاي استاني و بالابردن جمعيت ورزشکار در هر هيات بايد مورد توجه جدي قرار گيرد.

کريمي در ادامه، حفظ سرمايه هاي گذشته، استفاده از توان بخش غير دولتي، ميزباني رقابت هاي ملي و اردوهاي تيم ملي را بسيار مهم دانست و توسعه کمي و کيفي آموزش را موجب تحرک ورزش استان دانست.

وي با تشکر از نمايندگان استان در حمايت از ورزش، بالا بردن جمعيت ورزشکاران را مهمترين عامل يافتن استعدادهاي جديد براي حضور در ورزش قهرماني دانست.

مدير کل ورزش و جوانان استان گفت: هدف از تشکيل مجامع ساليانه، ارائه گزارش عملکرد رئيس هيات در طول يکسال و نظرخواهي از اعضاي مجمع در مورد فعاليت هاي انجام شده است و ميبايست اعضا در اين جلسات در مورد ادامه مسير و يا تغيير در برنامه هاي هيات، پيشنهادات خود را ارائه کنند.

وي خاطرنشان کرد: براساس تاکيد وزارت ورزش و جوانان و جلوگيري از بروز آسيب براي وزشکاران، با افراد و هيات‌هايي که بدون هماهنگي فدراسيون مربوطه نسبت به اعزام ورزشکاران براي حضور در مسابقات برون‌مرزي اقدام کنند به شدت برخورد خواهيم کرد.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن