آخرین اخبار
کد مطلب: 168693
صفدرحسيني۷۰۰ميليون تومان را با اجبار قانون به بيت المال بازگرداند
تاریخ انتشار : 1396/11/18 13:42:57
نمایش : 198
عضو ناظر مجلس در صندوق توسعه ملي گفت: سيد صفدر حسيني حقوق اعضاي هيأت علمي که حدود ۱۳ ميليون بود را دريافت کرده بود، مابقي را که حدود ۷۰۰ ميليون تومان بود، برگرداند.

به گزارش بام ايران خبر؛ محمد حسيني در گفتگو با خبرنگار مهر از بازگرداندن ۷۰۰ميليون تومان از حقوق نجومي صفدرحسيني به بيت المال خبر داد و گفت: پس از پيگيري هاي صورت گرفته، سيد صفدر حسيني حقوق اعضاي هيئت علمي که حدود ۱۳ ميليون بود را دريافت کرده بود، مجبور شد مابقي را تا اين سقف که حدود ۷۰۰ ميليون تومان بود، برگرداند. وي در سطح وزير بود و در حال حاضر در صندوقي که حساب و کتابي ندارد، فعاليت مي‌کند.

وي با بيان اينکه موضوع حقوق هاي نجومي قبل از حضور من در صندوق توسعه ملي اتفاق افتاده بود، اظهار داشت: با ورود بنده به صندوق توسعه ملي، آقاي صفدر حسيني را برداشتند.

عضو ناظر مجلس در صندوق توسعه ملي با بيان اينکه در حال حاضر بر اساس مصوبه شوراي حقوق و دستمزد، سقف حقوقي در نظر گرفته مي‌شود، تصريح کرد: شوراي حقوق و دستمزد براي مقامات مبلغي را پيش‌بيني کرده که عدد قابل قبولي است، در مصوبات ديگر هيئت دولت هم لحاظ شده است و بقيه افراد هم از آن استفاده مي‌کنند.

وي تاکيد کرد:  شايد اين جمله را به صراحت بتوانم بگويم که آقاي دوست‌حسيني در اين مدت از آن‌طرف پشت‌بام افتاده بود، يعني حتي براي چيزي که در خيلي جاها عُرف است و اتفاق مي‌افتد، مانند هزينه‌هاي رفاهي کارکنان را دريغ مي‌کردند.در يک سالي که اين فرد در آنجا بود، نه تنها يک ريال پرداخت نکرد، حتي در حد چاي خوردن هم رفاهيات به کارمندان نداد. حتي يکي، دو بار که بر وي فشار آمد، گفت که از جيب خودم اين هزينه‌ را پرداخت مي‌کنم ولي اجازه چنين کاري را به شما نمي‌دهم. اگر به دفتر ما بياييد، متوجه مي‌شويد که به جز چاي و قند، چيز ديگري وجود ندارد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن