آخرین اخبار
کد مطلب: 168690
دستگيري2سارق وكشف 4 دستگاه پرايد سرقتي در شهركرد
تاریخ انتشار : 1396/11/18
نمایش : 125
رئيس پليس آگاهي استان از دستگيري دو سارق حرفه اي وكشف چهار دستگاه پرايد سرقتي در شهركرد ، خبر داد.
به گزارش بام ايران خبر؛ سرهنگ محمد رضا محمدي مقدم رئيس پليس آگاهي استان در تشريح اين خبر گفت:در پي وقوع چند فقره سرقت سواري پرايد مدل پايين در سطح شهركرد بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار، قرار گرفت.

وي ادامه داد: مأموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان با بررسي دقيق اظهارات شكات و همچنين تصاوير به دست آمده از دوربين هاي مدار بسته سرنخ هاي دقيقي از چگونگي وقوع اين سرقت ها به دست آوردند.

وي افزود: با شناسائي خودرو حامل سارقان و كسب مجوز قضائي عوامل اين پليس به سرنشينان اين خودرو در محور شهركرد به سورشجان دستور ايست دادند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: راننده خودرو ضمن بي توجهي به دستور پي در پي ايست پليس بر سرعت خود افزوده و قصد فرار از چنگال قانون را داشت كه ماموران با رعايت قانون به كارگيري سلاح با تيراندازي هوايي آنها را در تنگنا قرار دادند كه سارقان با رهاكردن خودرو در حاشيه جاده اقدام به فرار و درگيري تن به تن با ماموران كردند.

رئيس پليس آگاهي استان خاطر نشان كرد: با اقدامات پليسي گسترده دو سارق متواري دستگير و به مقر انتظامي منتقل و تحت بازجوئي فني قرار گرفتند.

مقدم در پايان با اشاره به اعتراف سارقان به چهار فقره سرقت سواري پرايد و كشف خودروهاي سرقتي گفت: با معرفي سارقان به مرجع قضائي ضمن تفهيم اتهام با صدرو قرار وثيقه هر دو متهم به زندان مركزي شهركرد معرفي شدند.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن