آخرین اخبار
کد مطلب: 168688
بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي از زبان مدير کل زندانهاي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1396/11/17 13:17:01
نمایش : 117
در ايام الله دهه فجر بايد دستاوردهاي کلان انقلاب اسلامي در حوزه ها و بخش هاي مختلف براي همگان بيان شود
به گزارش بام ايران خبر؛  سيد عبدالرحمن توفيقيان مدير کل زندانهاي چهارمحال و بختياري  گفت: يکي از اهداف حضرت امام خميني(ره) در هدايت نهضت و مبارزه با رژيم ستمشاهي، کسب استقلال و عزت امت اسلامي بود.

مديرکل زندانهاي استان، با تحليل شرايط اقتصادي رژيم پهلوي و مقايسه آن پس از پيروزي انقلاب اسلامي گفت: تا پيش از انقلاب، کشور ايران با تاريخ و تمدني کهن و منابع و ثروتي بي نظير در کليه ابعاد به خارج و کشورهاي غربي متکي بود، در نظام سياسي قبل از انقلاب اسلامي خصوصاً در زمان محمدرضا شاه، کنترل وضعيت اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي جامعه از حوزه اختيار مديران سياسي و نخبگان کشور، خارج شده بود و يک اقتصاد کاملاً وابسته به خواست و اراده آمريکا و ديگر قدرت هاي اروپايي داشتيم. در حقيقت، اين فرهنگ غربي بود که ترويج مي شد و مسئولين کشور، برنامه و مشي و راهبردي را نه در سياست داخلي و نه در سياست خارجي اقدام نمي کردند به نوعي در همه ابعاد وابسته مطلق به سلطه و استکبار بود.

وي بيان داشت: حوادث بزرگ تاريخي، با جانفشاني و ايثارگري هاي مردمي صورت گرفت که با پيروي از ولايت، هميشه در همه صحنه هاي انقلاب حاضر و برخي از آنها در اين راه به مقام رفيع شهادت نائل آمدند و اکنون وظيفه ما پاسداري از خون شهدا و ادامه دادن راه آنهاست.

توفيقيان گفت: مردم پاي نظام ايستاده اند و در تمام دوران، با تبعيت و پيروي از امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري، گوش به فرمانند و اين باعث بيمه شدن نظام شده است.

وي  به خدمات نظام زندانباني اسلامي پس از پيروزي انقلاب اسلامي نيز اشاراتي داشت که به مردم نويد مرخصي تشويقي به زندانيان در ايام الله دهه فجر را داد که به همين خاطر دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بن با اعطاي سه روز مرخصي به زندانيان اين حوزه قضايي موافقت نمود.

انتهاي پيام/530ب 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن