آخرین اخبار
کد مطلب: 168687
در شهرکرد:
براي خبرنگاران و عکاسان راهپيمايي يوم‌الله ۲۲ بهمن کارت صادر مي‌شود
تاریخ انتشار : 1396/11/17 12:56:11
نمایش : 112
ستاد دهه فجر استان چهارمحال و بختياري براي خبرنگاران، عکاسان، مسئولين سايت‌هاي خبري و روابط عمومي‌هايي که قصد پوشش خبري راهپيمايي ۲۲ بهمن را دارند، کارت خبرنگاري صادر مي‌کند.
به گزارش بام ايران خبر ؛ علي گرجي رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري در جلسه با عوامل امنيتي راهپيمايي يوم‌الله ۲۲ بهمن استان گفت: بنا بر مصوبات جلسه ويژه راهپيمايي يوم‌الله ۲۲ بهمن، براي همه خبرنگاران، عکاسان، مسئولين سايت‌هاي خبري-تحليلي و روابط عمومي‌هايي که پايگاه خبري دارند، کارت خبرنگاري صادر مي‌شود.

رئيس ستاد دهه فجر چهارمحال و بختياري صدور کارت را به منظور شناسايي، معرفي، حمايت‌هاي حقوقي و پشتيباني در طول مسير راهپيمايي براي فعالان رسانه‌اي استان ضروري دانست و افزود: اين کارت، علاوه بر مجوز مصاحبه اختصاصي و عکاسي از مردم در محل‌هاي تعيين‌شده، مجوز ورود به مکان‌هاي پيش‌بيني شده براي خبرنگاران و همکاري نهادهاي مرتبط و مصاحبه‌هاي اختصاصي را نيز فراهم مي‌آورد.

وي نقش اصحاب رسانه و مطبوعات در انعکاس حضور پرشور مردم در راهپيمايي را بي‌بديل خواند و تصريح کرد: خبرنگاران مهم‌ترين عناصر ثبت صحنه‌هاي زيبا و باشکوه حماسه‌آفريني مردم در صحنه هستند.

به گفته وي خبرنگاران و عکاسان استان و همه افرادي که قصد انجام مصاحبه اختصاصي و تصويربرداري با دوربين‌هاي حرفه‌اي را دارند ملزم به تهيه کارت خبرنگاري هستند و در صورت عدم دريافت کارت و برخورد انتظامات، هيچگونه مسئوليتي متوجه ستاد دهه فجر استان نخواهد بود.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان از طراحي کارت‌هاي جديد براي خبرنگاران راهپيمايي ۲۲ بهمن خبر داد و افزود: اين کارت به نحوي طراحي شده که شامل دو قسمت است که يک قسمت آن در پايان راهپيمايي بايد به روابط عمومي ستاد دهه فجر استان تحويل گردد تا پس از جمع‌آوري و شناسايي خبرنگاران و عکاساني که در راهپيمايي حضور داشتند، طي مراسمي از آنان به شرط تحويل تصاوير به ستاد دهه فجر استان تقدير بعمل آيد و يک قسمت ديگر نيز نزد خبرنگاران محترم باقي مي‌ماند.

گفتني است از روز سه‌شنبه ۱۷ الي پنجشنبه ۱۹بهمن ۱۳۹۶، در وقت اداري، خبرنگاران و عکاسان استان مي‌توانند با به همراه داشتن (معرفينامه از رسانه متبوع، يک قطعه عکس ۴*۳ و کارت شناسايي) به ستاد دهه فجر استان چهارمحال و بختياري واقع در شهرکرد، ميدان امام حسين (ع)، کوي فرهنگيان، مجتمع ادارات، خيابان پيروزي، نبش خيابان پيروزي، روابط عمومي مراجعه و کارت‌هاي خود را دريافت نمايند. همچنين شماره تلفن ۳۲۲۴۴۰۱۰ پاسخگوي سؤالات احتمالي خواهد بود.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن