آخرین اخبار
کد مطلب: 168686
کشف بيش از 348 ميليارد انواع كالاي قاچاق در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1396/11/17 12:41:30
نمایش : 159
فرمانده انتظامي استان از كشف بيش از 348 ميليارد ريال انواع كالاي قاچاق در محورهاي مواصلاتي استان، خبر داد.
سردار غلامعباس غلامزاده در گفت و گو با خبرنگار بام ايران خبر؛  با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري وفرمانده معظم كل قوا در مبارزه با قاچاق كالا و ارز گفت: از ابتداي سال جاري تاكنون ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان موفق به كشف 348 ميليارد و 300 ميليون ريال  كالاي قاچاق در استان شدند.

فرمانده انتظامي استان از اجراي 25 طرح در محورهاي مواصلاتي استان خبر داد و گفت: در اين راستا يك هزار و 399 نفر دستگير و تحويل مراجع قضائي شدند.

غلامزاده با بيان اينکه طرح هاي کنترل در محورهاي مواصلاتي و ايست و بازرسي موقت در محورهاي اصلي از سمت جنوب و شرق به داخل استان انجام مي شود، اظهار کرد: 90 درصد کشفيات در اين طرح ها صورت گرفته است.

فرمانده انتظامي استان از متلاشي شدن 13 باند در 10 ماهه سال جاري در استان خبر داد و گفت: 449 دستگاه خودرو از قاچاقچيان توقيف وروانه پاركينگ شد.

فرمانده انتظامي استان در پايان اهم كشفيات را لوازم خانگي و آشپزخانه ، آرايشي و بهداشتي ، مواد خوراكي و تجهيزات الكتريكي عنوان كرد و گفت: مبارزه بي امان با قاچاقچيان كالا و ارز به عنوان يکي از مهمترين خواسته هاي مردم استان بوده که در اين زمينه نيروي انتظامي برخورد جدي داشته است.

انتهاي پيام/530ب

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن