آخرین اخبار
کد مطلب: 168680
كشف 73 كيلو ترياك توسط پليس چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1396/11/16 13:01:05
نمایش : 119
فرمانده انتظامي استان از كشف 73 كيلو ترياك و دستگيري دو سوداگر مرگ توسط پليس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
به گزارش بام ايران خبر ، سردار غلامعباس غلامزاده  فرمانده انتظامي استان در تشريح جزئيات اين خبر گفت: به دنبال كسب خبري مبني بر خريد موادمخدر از استانهاي مركزي و فروش آن در استان چهارمحال و بختياري توسط دو سودا گر مرگ ، موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختياري قرار گرفت.

اين مقام ارشد انتظامي افزود : پس از بررسي و انجام اقدامات اطلاعاتي مشخص شد اين سوداگران مرگ قصد دارند با دو دستگاه خودروي مقاديري مواد مخدر را به شهركرد انتقال و توزيع نمايد كه با همكاري پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان اصفهان شناسايي و توقيف شدند.

سردار غلامعباس غلامزاده با اشاره به اينكه يك خودرو نيز از سوداگران مرگ در شهرستان لردگان متوقف شد  اضافه کرد: ماموران در بازرسي دقيق از اين خودرو ها 73 كيلو ترياك که به طرز بسيار ماهرانه اي جاسازي شده بود کشف و در مجموع دو نفر دستگير  شد.

سردار غلامزاده در پايان با  اشاره اينكه از ابتداي سال جاري تاكنون بيش از يك تن و 111 كيلو  انواع مواد مخدر كشف ، 460 دستگاه خودرو توقيف و 31 باند شناسايي و متلاشي شدند گفت: متهمين به همراه مواد مكشوفه پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شدند.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن