آخرین اخبار
کد مطلب: 168674
پشت پرده ديدار پرسپوليسي‌ها با فرد ممنوعه/يک بازيکن قرباني مي‌شود
تاریخ انتشار : 1396/11/15 11:37:26
نمایش : 173
ديدار اکثر بازيکنان پرسپوليس با فردي که حرف و حديث‌هاي زيادي پيرامون بدهکار بودن ميلياردي‌اش به بانک‌ها منتشر شده، حاشيه جديدي را براي سرخپوشان بوجود آورده است.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، انتشار پستي از محسن مسلمان که عکس دسته جمعي تعدادي از بازيکنان با هوادار متمول پرسپوليس را نشان مي داد و زير آن نوشته بود: «مرسي که هستي»! موج جديدي از انتقاد به رفتار بازيکنان را به راه انداخت که بخش عمده اين هجمه ها نثار همين بازيکن شد. 

اين ديدار و عکس يادگاري در شرايطي صورت گرفت که پيش از اين باشگاه پرسپوليس و حتي وزارت ورزش به صورت غيررسمي به بازيکنان اعلام کرده بودند اجازه ديدار با اين هوادار را ندارند چرا که بعد از هر ديدار حاشيه هاي زيادي براي باشگاه رخ مي دهد. 

بعد از اتفاقاتي که پيرامون اين هواداران متمول رخ داد و يکي از نمايندگان مجلس تاکيد کرد وي بالاي هزار ميليارد تومان بدهي بانکي دارد، اين سخت گيري ها از سوي مسئولان باشگاه بيشتر شد. با اين حال چند روز پيش اکثر بازيکنان اصلي پرسپوليس ديداري با اين فرد که داشتند. 

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد قرار بوده اين ديدار کاملا مخفي بماند و کسي آن از اطلاعاتي به بيرون ندهد اما انتشار پست محسن مسلمان نقشه ها را بر باد داد و انتقادات فراواني را متوجه بازيکنان کرد.

هر چند باشگاه پرسپوليس فعلا قصد ورود به اين موضوع را ندارد و مي خواهد آرامش بازيکنان را حفظ کند اما اينطور هم که نيست که واکنشي به اين اتفاق نداشته باشد و قطعا تذکراتي را به برخي بازيکنان خواهد داد. در اين ميان گفته مي شود يکي از بازيکناني که نقش زيادي در فراهم کردن اين ديدار داشته و حاشيه هايي را هم پيش از اين براي باشگاه ايجاد کرده است قرباني بقيه مي شود و اتفاقات ناخوشايندي در انتظارش خواهد بود.

مسئولان باشگاه پرسپوليس نيز که تعهدات مالي خود را به بازيکنان و کادر فني انجام داده اند از اينکه بازيکنان براي چند سکه به ديدار اين فرد رفته اند گلايه دارند. آنها از برخي بازيکنان باتجربه و خوشنام تيمشان انتظار نداشتند که به اين جلسه بروند. 

با اين حال قطعا در آينده تبعات اين ديدار گريبان برخي بازيکنان را خواهد گرفت که يکي از آنها تاوان بيشتري پس خواهد داد. 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن