آخرین اخبار
کد مطلب: 168667
هم زمان با اولين روز از دهه فجر:
نمايشگاه عکس روزهاي انقلاب در شهرکرد گشايش يافت
تاریخ انتشار : 1396/11/12 20:54:36
نمایش : 168
هم زمان با اولين روز از دهه فجر نمايشگاه عکس روزهاي انقلاب و هنرهاي تجسمي در مجتمع فرهنگي هنري غدير شهرکرد گشايش يافت.
به گزارش بام ايران خبر؛ جواد کارگران مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري بعد از ظهر امروز در حاشيه افتتاحيه اين نمايشگاه اظهار کرد: در نمايشگاه دهمين جشنواره بين المللي هنر هاي تجسمي فجر 49 اثر از 10 هنرمند استان در معرض ديد علاقمندان قرار گرفت.

وي تصريح کرد : اين نمايشگاه از ابتداي دهه فجر به مدت 10 روز در معرض ديد علاقمندان خواهد گرفت.

کارگران ادامه داد: آثار 'ميشل سبيتون ' عکاس فرانسوي از روزهاي انقلاب اسلامي ايران نيز در اين نمايشگاه در معرض ديد همگان قرار گرفته است.

وي به ديگر آثار هنرمندان در اين نمايشگاه اشاره کرد و  اذعان داشت: آثار هنرمندان استان در شورايي متشکل از اساتيد بنام از جمله حسين هادي‌پور، حبيب نجفي و جمشيد مرداني مورد بررسي قرار گرفت که 13 اثر خوشنويسي، پنج اثر پوستر، 6 اثر تصويرسازي، 15 اثر نقاشي و پنج اثر عکس جهت نمايش در نمايشگاه هنرهاي تجسمي استان انتخاب شد.

کارگران از ديگر برنامه هاي فرهنگ و ارشاد اسلامي در دهه فجر خبر داد و گفت: 250 عنوان برنامه فرهنگي و هنري جهت اجرا در دهه فجر انقلاب اسلامي پيش‌بيني شده است که  سه جشنواره شاخص بين‌المللي تئاتر فجر، فيلم فجر و جشنواره هنرهاي تجسمي فجر براي اين ايام پيش‌بيني شده بود که جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر قبل از آغاز دهه فجر به کار خود پايان داد .

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن