آخرین اخبار
کد مطلب: 168666
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان شهرکرد:
اجراي بيش از 150 عنوان برنامه در ايام الله دهه فجر
تاریخ انتشار : 1396/11/12 11:27:40
نمایش : 141
فرمانده سپاه شهرکرد از برگزاري 150 عنوان برنامه متنوع فرهنگي توسط سپاه و رده‌هاي بسيج اين شهرستان در ايام الله دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش بام ايران خبر ؛  سرهنگ پاسدار موسي انصاري فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان شهرکرد گفت: دهه مبارک فجرانقلاب اسلامي  فرصتي مغتنم براي تجديد پيمان ‌ملت با رهبري معظم و آرمان‌هاي انقلاب اسلامي است.

وي افزود: پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران مرهون رهبري‌هاي پيامبرگونه امام خميني (ره) و مجاهدت‌ها و فداکاري‌هاي مردم عزتمند ايران اسلامي بود که در برابر ظلم و ستم شاهنشاهي ايستادند و تا آخرين قطره خون خود در برابر ظلم و استبداد طاغوت مقاومت کردند.

سرهنگ انصاري، با بيان اينکه دهه مبارک فجر نماد عزت و افتخار ايران اسلامي است، اظهار داشت: يکي از مهمترين ويژگي‌هاي اين انقلاب که آن را با ساير انقلاب‌ها و قيام‌هاي قبل از خود متمايز مينمايد و موجب شده که اين انقلاب با تمام مشکلات پيروز و با قوت به راه خودش ادامه دهد، مردمي بودن و ملي بودن انقلاب اسلامي و حضور اقشار مختلف در آن بوده است.

وي با اشاره به تقارن ايام الله دهه فجر با ايام شهادت سيده النساء العالمين افزود: فضاسازي شهرستان در اين دهه بايد به گونه‌اي باشد تا ضمن احترام و تعظيم شعائر، فضاي مبارزات مردمي و حال و هواي پيروزي انقلاب را در سال ۵۷ تداعي کند.

فرمانده سپاه شهرکرد تصريح کرد: برنامه هاي امسال با توجه به شعار (سربلندي ملت ايران در پرتو جمهوري اسلامي، اقتدار همه‌جانبه و اقتصاد مقاومتي) است و برنامه‌ها با هدف تبيين مباني، اصول، آرمان‌ها و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و تقويت غيرت ديني و مليبسيجيان نسبت به دستاورد‌هاي انقلاب اسلامي اجرا مي‌شود.

وي، خاطر نشان کرد: ديدار با ائمه محترم جمعه، سرکشي از خانواده‌هاي معظم شهدا، غبارروبي گلزار شهدا، رژه موتورسواران، برگزاري مسابقات مختلف ورزشي در حوزه‌هاي مقاومت و اقشار بسيج، برگزاري جشن انقلاب و نشست‌هاي بصيرتي، اهداي پرچم جمهوري اسلامي به کسبه بازار و ديدار با علما را از مهمترين برنامه‌هاي سپاه ناحيه شهرکرد در دهه فجر امسال بيان کرد.

سرهنگ انصاري در پايان تصريح کرد: وظيفه ما انتقال شايسته ميراث گران‌بهاي انقلاب اسلامي يعني اعتقاد به حاکميت دين خدا و متلاشي‌ساختن قدرت‌هاي پوشالي در اذهان نسل‌هاي آينده‌ساز اين مرز و بوم است که اميدواريم با اين برنامه‌ها در راستاي شناخت و ارتقاء نسل جوان انقلاب اسلامي نسبت به دستاورد‌هاي اين نظام الهي گام‌هاي مؤثر برداريم.

انتهاي پيام/530ب

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن