آخرین اخبار
کد مطلب: 168643
برنده بازي استقلال - صنعت نفت قهرمان جام حذفي مي‌شود
تاریخ انتشار : 1396/11/08 12:16:49
نمایش : 189
عضو کميته فني استقلال با بيان اينکه بازيکنان اين تيم بايد از حال و هواي بازي با پارس جنوبي خارج شوند، گفت: برنده بازي استقلال - صنعت نفت قهرمان جام حذفي خواهد شد.

به گزارش بام ايران خبر؛ محمد نوري در گفتگو با خبرنگار مهر  با اشاره به پيروزي استقلال مقابل پارس جنوبي اظهار داشت: بازي خيلي خوبي را از استقلال مقابل پارس جنوبي شاهد بوديم. به اعتقاد من اختلاف دو تيم در آن بازي همان چهار گل بود و آبي پوشان شايسته پيروزي با آن اختلاف بودند. 

وي در خصوص اعتراضات اعضاي باشگاه پارس جنوبي به داوري اين بازي بيان داشت: وقتي يک تيم با ۴ گل شکست مي‌خورد قطعا داوري نمي‌تواند در آن نتيجه تاثيرگذار باشد! اختلاف دو تيم خيلي زياد بود و حتي اگر استقلال بدشانس نبود شايد مي‌توانست با نتيجه اي پرگل تر بازي را به اتمام برساند.

عضو کميته فني آبي پوشان در خصوص گلزني علي قرباني بيان داشت: قرباني بازيکن خوبي است. او سال گذشته هم گل‌هاي حساسي براي استقلال زده بود. ضمن اين که بايد اين را در نظر داشته باشيم که يک مهاجم مثل علي قرباني اصلي ترين وظيفه‌اش گلزني نيست و مربيان خواسته‌هايي در کنار گلزني از اين تيپ بازيکنان دارند که قرباني آن وظايف را به بهترين شکل انجام مي‌دهد و مهاجم مورد علاقه شفر هست. خدا را شکر که او در اين بازي دو گل زد تا پاسخ منتقدانش را هم داده باشد.

نوري در خصوص گزينه‌هاي جديد مطرح شده براي اضافه شدن به خط حمله آبي پوشان گفت: ابتدا اين را بگويم که بضاعت ما براي حضور در ليگ برتر مناسب است. ما الان مشکل گلزني و گل‌سازي نداريم. مي‌بينيد که در نيم فصل دوم بهترين خط حمله را داريم. اما بايد براي حضور در ليگ قهرمانان تيم را تقويت کنيم و اين ميسر نمي‌شود مگر اين که بازيکناني با تجربه و در کلاس آسيا پيدا کنيم. گزينه‌هاي مطرح شده هم حتما از فيلترهاي ما عبور مي‌کنند. شما ديديد که گزينه قبلي حتي از فيلتر پزشکي هم عبور نکرد. پس در استقلال هستند فيلترهايي که نظارت کافي براي جذب بازيکنان جديد و خارجي را اعمال کنند.

پيشکسوت آبي پوشان با اشاره به بازي روز سه شنبه اين تيم مقابل صنعت نفت در جام حذفي بيان داشت: مهمترين نکته اين است که بازيکنان ما بايد پيروزي بر پارس جنوبي جم را فراموش کرده و براي ديدار مقابل صنعت نفت تمرکز کنند. شفر آنقدر باتجربه هست که بازيکنانش را از حال و هواي آن بازي خارج کند. اين مي‌تواند برگ برنده تيم ما در اين بازي باشد. اگر بازيکنان ما آنقدر خام باشند که فکر کنند يکبار به صنعت نفت ۴ گل زدند و در بازي قبلي هم به پارس جم ۴ گل زدند پس مي‌توانند اين بازي را  به راحتي ببرند، به سختي ضربه خواهيم خورد.

مدافع پيشين آبي‌ها با اشاره به قدرت بالاي تيم صنعت نفت در خط حمله تصريح کرد: بازيکنان خارجي صنعت نفت در گلهاي اين تيم نقش دارند و عمدتا گلهاي نفت را يا خارجي‌ها مي زنند و يا آن را مي سازند. تيم آناليز استقلال نقاط ضعف و قوت صنعت نفت را شناسايي کرده و در تمرينات پيش از اين بازي روي آن کار کرده است. 

نوري تصريح کرد: اين ديدار يک فرصت طلايي براي رسيدن به ليگ قهرمانان آسيا در فصل آينده است. به اعتقاد من برنده اين ديدار را بايد قهرمان جام حذفي دانست و من شانسي براي دو تيم خونه به خونه و استقلال خوزستان در اين زمينه قائل نيستم.  پس همه عوامل تيم بايد از همه توانشان در اين بازي استفاده کنند تا اين فرصت طلايي به راحتي از دست نرود. 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن