آخرین اخبار
کد مطلب: 168632
همزمان با ايام مبارک دهه ي فجر صورت مي گيرد؛
اجراي بيش از دويست برنامه در کميته کودک و نوجوان
تاریخ انتشار : 1396/11/05 11:50:51
نمایش : 180
مراکز کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان با اجراي برنامه هاي فرهنگي، هنري، ادبي، اسلامي و علمي سي و نهمين سالگرد انقلاب را گرامي مي دارند.
 فرزاد رحيمي مدير کل کانون استان و مسوول کميته کودک و نوجوان ستاد دهه ي فجر سال 96  در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر؛  از اجراي بيش از دويست برنامه فرهنگي، هنري و ادبي، اسلامي و علمي  با حضور کودکان و نوجوانان سراسر استان خبر داد.

وي آشنايي کودکان و نوجوانان با آرمان ها و اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را از جمله اهداف اين کميته عنوان کرد و افزود: در برنامه هاي پيش بيني شده اين کميته قرار است زمينه حضور پرشکوه اين قشر در آيين هاي بزرگداشت ايام الله دهه ي مبارک فجر ايجاد شود.

مدير کل کانون گرامي داشت ايام فاطمي در آغازين روزهاي دهه ي مبارک فجر را از جمله برنامه هاي کانون در راستاي فعاليتهاي مذهبي دانست و افزود: برنامه هايي جهت بزرگداشت اين ايام در مراکز کانون در نظر گرفته شده است که طي روزهاي 12 الي 15 بهمن ماه اجرا خواهد شد.

رحيمي با تاکيد بر شادي بخشي و نشاط در ميان کودکان و نوجوانان، اين برنامه ها را محرکي براي ترقيب و تشويق کودکان و نوجوانان و ايجاد انگيزه جهت نقش آفريني خود جوش در برگزاري مراسم دهه ي فجر عنوان کرد و افزود: متوليان و اجرا کنندگان اصلي اين برنامه ها نو نهالان، کودکان و نوجوانان مي باشند که در اين عرصه توانمندي ها و مهارتهاي خود را در قالبهاي مختلف به نمايش مي گذارند.

 مدير کل کانون اجراي برنامه هاي غباروبي گلزار شهدا، برگزاري برنامه هاي مذهبي همزمان با دهه ي فاطميه، ايستگاه نقاشي در روز 22 بهمن ماه، نواختن زنگ انقلاب در مهادي کودک و مدارس، برگزاري مسايقه ي ادبي، اکران رايگان فيلم در سينماي کودک شهرکرد، بازديد رايگان از آسمان نماي ديجيتالي کانون، برپايي جشنها، همايشها، کارگاهها، نشستهاي مختلف و... را از جمله اقدامات اين کميته در اين ايم عنوان کرد و افزود: هر کدام از دستگاههاي ذي ربط کميته نيز به تناسب رسالتها و اهداف سازماني خود به اجراي برنامه خوهند پرداخت.

گفتني است کميته کودک و نوجوان استان با مسووليت کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان متشکل از اداره کل آموزش و پرورش، سازمان صدا و سيما، اداره کل کميته امداد امام خميني (ره)، اداره کل بهزيستي و سازمان دانش آموزي است .

انتهاي پيام/530ب


 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن