آخرین اخبار
کد مطلب: 168620
بازگشت فوتباليست مشهور و ربطش به بستني/ قرارداد ميلياردي روي هوا
تاریخ انتشار : 1396/11/03 11:51:28
نمایش : 179
يک بازيکن که به خاطر اتفاقات عجيب و غريب پيرامونش به نيمکت چسبيده بود بعد از آنکه ديد قرارداد ميلياردي‌اش با يک شرکت لبني روي هواست دست به اقدامات تازه‌اي زد!

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، درحالي که برخي مربيان ليگ برتري تلاش زيادي کرده‌اند تا به جوانان ميدان بيشتري دهند و راه را براي پيشرفت آنها فراهم کنند و پا به سن گذاشته‌ها را روي نيمکت بنشانند، دست هاي پشت پرده در يک تيم مشهور قويتر از تصميم سرمربي عمل کرد و يک نيمکت نشين را فيکس کرد!

اين تيم ليگ برتري که روزهاي خوبي را نداشت با ميدان دادن به يک جوان شرايط خوبي پيدا کرد و توانست به موقعيت خوبي هم در جدول دست پيدا کند که نقش آن بازيکن جوان در اين موفقيت بسيار پررنگ بود اما زماني که تعدادي از هواداران مقابل بازيکن پا به سن گذاشته اقدام به تشويق اين جوان کردند، خبر نداشتند که مقدمات نيمکت نشيني او را فراهم کرده اند.

ناراحتي بازيکن پا به سن گذاشته از اين تشويق ها و فشار نيمکت نشيني هاي پرتعداد و البته مهمتر از همه قرارداد ميلياردي با يک شرکت لبني براي تبليغ بستني، سبب شد از همان زمان پروژه نيمکت نشين کردن بازيکن جوان کليد بخورد. 

فعاليت هاي عجيب در فضاي مجازي و حاشيه سازي براي بازيکن جوان و راه انداختن جنگ هاي رواني بالاخره کار خودش را کرد و بازيکن جوان در ناباوري اهالي فوتبال به نيمکت پيچ شد تا بازيکن پابه سن گذاشته فيکس شود.

در مورد اين بازيکن گفته مي شود اگر بازي نمي کرد و به نيمکت نشيني اش ادامه مي داد ضرر ميلياردي متوجه او و يکي از دوستان نزديکش مي شد که از قرارداد با يک شرکت لبني سود خوبي مي بردند. آن شرکت هم اجرايي شدن قرارداد را به بازي کردن بازيکن مشهور منوط کرده بود. براي همين وي تلاش کرد به هر روشي که مي شود بازي کند تا قرارداد ميلياردي روي هوا نرود. 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن