آخرین اخبار
کد مطلب: 168609
شهردار هفشجان:
امروز در پاسداشت ارزشهاي انقلاب با تمام توان بايد گام برداشت
تاریخ انتشار : 1396/11/01
نمایش : 178
شهردار هفشجان گفت: امروز در پاسداشت ارزشهاي انقلاب اسلامي ايران با تمام توان گام برميداريم و راه امام راحل را ادامه مي دهيم.
به گزارش بام ايران خبر؛ حامد فروزنده شهردار  و رئيس ستاد دهه فجر هفشجان در در جلسه ستاد دهه فجر ضمن تبريک و تهنيت فرا رسيدن ايام دهه فجر اظهار کرد: دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام ، خاستگاه ارزشهاي اسلامي ، تولد دوباره اسلام اصيل و سي و نهمين پيروزي انقلاب اسلامي است.
 
وي تصريح کرد: دهه فجر درهاي پيروزي را يک به يک به روي اين ملت گشود و “استقلال” و “آزادي” و “جمهوري اسلامي” را به ارمغان آورد و باعث شد مردم شيريني پيروزي انقلاب را حس کنند علي الخصوص در دولت تدبير و اميد که خدمتگزاران با تمام توان در راه خدمت به مردم کوشيدند و دستاوردهاي بزرگي در حوزه هاي مختلف به ارمغان آوردند که همگي آنها بر عظمت و عزت ايران اسلامي در جهان افزود.
 
فروزنده ادامه داد: نعمت انقلاب اسلامي و حکومت جمهوري اسلامي بزرگترين نعمتي است که خداوند به ما ارزاني داشته از اين رو امروزه همگان بايستي پاسدار خون شهدا، جانبازان و آزادگان باشيم و در پاسداشت ارزشهاي انقلاب با تمام توان گام برداريم و راه امام راحل را ادامه دهيم و در سايه رهنمودهاي مقام معظم رهبري کشتي انقلاب را در اين گرداب حوادث دنيا به سر منزل مقصود يعني پيوند با حکومت صاحبش برسانيم.
 
وي يادآور شد: انقلاب اسلامي در سال ۱۳۵۷ مخصوص تهران و شهرهاي بزرگ کشور نبود و شهرهايي همچون هفشجان چهارمحال و بختياري نيز در اين نهضت سهيم بودند.
 
شهردار هفشجان در پايان خاطر نشان کرد: همچنين ياد و خاطره شهيد ابراهيم درويشي هفشجاني از شهداي انقلاب در اهواز و نيز شهداي دفاع مقدس و صنعت شهر هفشجان که بي شک از افتخارات ديار راست قامتان جهان بين است را گرامي مي داريم.
 
انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن