آخرین اخبار
کد مطلب: 168608
پيام تشكر خانواده شهيد مدافع حرم منصور عباسي از هموطنان و هم استاني ها
تاریخ انتشار : 1396/11/01 10:20:34
نمایش : 181
خانواده شهيد مدافع حرم منصور عباسي از هموطنان و هم استاني ها بابت همدليشان در تمامي مراسمات شهيد عباسي پيام تشکر صادر نمودند.
به گزارش بام ايران خبر ؛ پيام تشكر خانواده شهيد مدافع حرم منصور عباسي از هموطنان و هم استاني ها:

بسم رب الشهداء و الصديقين

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و با سلام به مردم غيور ميهن اسلامي و استان چهارمحال و بختياري .

مردمان چهارمحال و بختياري در دهه هاي گذشته ثابت کرده اند که مرد ميدان بوده اند و علاوه بر پيروزي انقلاب اسلامي در دفاع مقدس هم ثابت قدم ايستادند، و صدها شهيد و جانباز اين استان خود گواه اين مدعا هستند .

امروز هم که فرزندان دلير و مجاهد امام خميني در نبردهاي سرنوشت ساز سوريه و عراق کوله بار جهاد و شهادت را بر دوش مي کشند و در دفاع از اسلام ناب محمدي و حريم اهلبيت (ع)  اسوه اي براي مستضعفان، آزادگان و مسلمانان جهان در دفاع از مظلومان شده اند، مرداني از اين ديار، از پير و جوان همرزم آنان شده اند .

هر از گاهي خبر شهادت يکي از آنان عطر استانمان را زينبي مي کند و به ما يادآور مي شود که بخش عمده اي از امنيت ملي مان را مديون و مرهون خون اين شهيدان هستيم .

شهيدمنصور عباسي هفشجاني، يکي از اين شهداست که به خاطر محاسن سفيد و سوابق جهاديش او را به حق حبيب بن مظاهر شهداي مدافع حرم استان چهارمحال و بختياري خوانده اند .

اينک مجالي برايمان ايجاد شده تا به نوبه خودمان از همه مردم گرانقدر وطن و استانمان، بويژه شهرکرد و هفشجان و همه شهرستان ها ، هموطنان عزيز در فضاي مجازي و تمامي مسئولان عالي رتبه نظام ، اعم از اجرايي، لشگري و کشوري، فرمانده محترم كل سپاه ، وزراي ارجمند ،نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و قضات عالي مقام از قوه قضاييه علي الخصوص نماينده محترم مقام معظم رهبري در استان و استاندار ارجمند ، روحانيت معزز، دانشگاهيان محترم ، كارمندان ، اصناف و بازاريان و خصوصا همرزمان و همكاران پاسدار و بسيجي پدر شهيدمان در دفاع مقدس و دفاع از حريم اهلبيت (ع) از تيپ هميشه سرافراز حضرت قمر بني هاشم و خانواده هاي معظم شهدا ، بنياد شهيد و امور ايثارگران ، اصحاب رسانه از جمله رسانه ملي و شبكه محترم جهان بين و كانال هاي فضاي مجازي مراتب تشکر و سپاس فراوان مان را بخاطر حضور در مراسم تشييع و تدفين و آيين هاي گراميداشت شهيدان منصور و آيت الله عباسي اعلام کنيم و چنانچه امکان قدرداني از فرد فرد همه سروران ارجمند برايمان فراهم نيست، صميمانه پوزش بخواهيم .

اميد آن داريم که اين شهيدان والا مقام، به پاس قدرداني شما و تکريم مقام شهدا، شفيعتان باشد .

ان‌شاالله که جريان حاصل از شهادت شهيد منصور عباسي هفشجاني همانطور که به نابودي  شجره خبيثه  گروه تروريستي داعش کمک کرد ، مقدمه اي بر تسريع نابودي غده سرطاني صهيونيسم  و تمهيد ظهور حضرت حجت (عج) شود تا پرچم حکومت اسلامي از دستان ولي امر مسلمين(مد ظله) به دستان ولي عصر (عج) سپرده شود.

از طرف فرزندان شهيد و خانواده هاي عباسي ، تركي و بي باك
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن